Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mor de codati
#1
Deci azi 28.06.2012 la ora 15:00 nu am putut sa joc frate cs. Ma-au disperat niste codati de aia cred ca nici nu mai joaca lumea toti sunt indignati de ce se intampla pe servar.....Mama lor de coduri...Nu am postat sa obiectez ceva la vreo cineva insa ma dispera jegurile astea de copii plozi cum vreti voi sa le ziceti care se plictisesc si intra cu coduri....nu poti intra sa te relaxezi si u 20-30 min ca dai peste un copil facut la norma....Multumesc sper sa nu va deranjeze topicu dar am dat pe din afara de nervi.... si nu am gasit alta modalitate de a-mi expune nemultumirea.......





Ma salvat intr-un final Wazaupp ..... mc mult mane..... o zi faina
#2
Sufletel te cunosc de cand eram copii, daca iti dau admin....ce faci? Il folosesti cu cap?
#3
Nu am zis ca as avea pretenitii playa insa pe bune cate o data te scot din sarite fazele astea.....muscam din tastatura de ciuda.....nu am postat sa imi dai ceva....... oricum nu am steam is mai multi factori pe care nu ii indeplinesc pana la admin e cale lunga.... si asa ma mai lovesc de faze cu Sufletzell codat sau silence aim Smile......anyway multumesc ca m-ati ascultat mi-am spus ofu a trecut.......... Multumesc ca ati vizualizat......



Si daca ai un admin mic in plus si te deranjeaza :-" de schimbat harti de kick la afk ..... Smile)) glumesc
#4
Eu iti dau admin daca isi da acordul gh0st, dar la prima reclamatie pe forum ti-l scot si nu mai aduc niciodata asta in discutie. Stiu ca joci mult pe server si probabil daca iti dau admin vei juca si mai mult. Ideea este sa nu sari peste deciziile adminilor mai mari ca tine, sa nu intri in conflict cu nici un fel de admin si sa nu dai ban fara sa faci un demo si sa il postezi pe forum in caz de reclamatie sau sa faci poze. Iti dau admin cu acordul lui gh0st, apoi folosesti comenzile amx_help 1, amx_help 11, amx_help 21 si tot asa sa inveti toate comenzile si ii dai drumul.


Acum vedem ce spune marian pe topic!
#5
Scuze ca ma bag,cand jucam eu, era un tip linistit, care stia jocu, o sa ii fie mai greu cu comenzile, da le va invata! Asa au fost multi ,si iti pot da si exemple!

Dar cum ai zis sa vedem ce zice ghost.
#6
Multumesc de sustinere wakkkK acuma sa vedem ce zice gh0st.... eu as incerca sa mai ajut.... nu ma voi baga cum a zis si playa peste altii care sunt mai vechi am de invatzat si imi astept randul....ma voi pune cu burta pe carte invatz apoi actionez si incerc sa fiu cat mai corect sa imi folosesc capul in ceea ce fac....imi asum responsabilitatea.... mc inca o data de sustinere si pentru incredere...
#7
pai eu ce sa zic?
deja a zis playa.. zuzu..ce zic ei e oki pt mine.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#8
ok!
#9
Multumesc......
Momentan nu iau decizii pripite si nici nu ma arunc prea tare in fatza stau in banca mea sa invatz sper sa nu dezamagesc.... Tks inca o data
#10
Sa traiesti, topic locked!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)