Poll: Dor de zuzu?
You do not have permission to vote in this poll.
1 da
60.47%
26 60.47%
2 nu
39.53%
17 39.53%
Total 43 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miss ZUZU!?
#1
va este dor de zuzu??
#2
mie unu da Wink
ma uitam pe forum si l-am vazut cu cateva posturi si de-o data mi-a venit dor de el

cred ca era cel mai bun admin de pe SERVER Wink!
#3
eu inca nu am avut placerea de a discuta cu el..dar dupa comenturile care leam citit ar fi un tip super
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#4
[Image: 20680419.png]


am avut nush cate banuri de la el pt wall cica...dar totusi era de treaba.era un pic sever dar altfel nu se face ordine pe sv.intr-un sfarsit mi-am dat seama ca e de treaba.si cred ca am fost printre putinii care l-au felicitat de ziua lui pe 3 decembrie cand a implinit 20 de ani din cei care joca pe u-s ^^
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
nu am avut ocazia sa iau ban de la zuzu dar admina foarte bine :wink: app. ce sa intamplat cu el???
#6
Fr33sTyL3r Wrote:nu am avut ocazia sa iau ban de la zuzu dar admina foarte bine :wink: app. ce sa intamplat cu el???

:-? exact ca si cu mine Big Grin
#7
eu ma distram grozav cu el pe serverSmile)
crek odata iam schimbat tot cfg-u lui talharu ala Smile)..k avea wall...si iam dat cu zuzu la execuri si noi ne spargeam in rasSmile)
si ink o faza pe india cu exeSmile)...k il facea pe zuzu si facea spumeSmile)...ii tot zicea lu exe sa revina mai tarziu dupa ce iasa elSmile)

grozav tipTongue...da cam violent Big Grin...oriqm knd o sa devina mai interesant topicu asta o sa ii las un comment pe hi5 cu linku Big Grin
#8
dap...fratie, tovarasie cu zuzu. pacat ca nu a rezistat noii generatii. il inteleg total. numai cu limbajul asta care il folositi voi astia mai mici ne vine sa o luam la fuga. exemplu inainte sa citesc acest topic am citit a 2-a reclamatia a lui bullu catre v3nom si s-a exprimat acolo intr-un fel: arfe nush dar eu nu folosesc cuvantul asta wtf?!!


zuzu tatule oricand te-ai intoarce la noi sa stii vei primi cu siguranta toate privilegiile de inainte Wink de fapt nici nu stiu daca ti-a scos careva adminul Smile
#9
A plecat fara sa dea lada aia de bere.Eu mereu m'am inteles bine cu el.Pacat ca o retrogradat cativa din aia vechiSmile).Dezi zuzu...daca vezi mesajul sa tii minte ca ai de dat o lada de bere la Iasi.
#10
Mare om mare caracter Smile:>:> ne-a invitat omul si la el acasa Wink) ar fi bine sa-l revedem pe servar si pe forum Wink chiar daca mai facea greseli era un admin bun un player pe masura Wink
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#11
Salutare la toata lumea! Acuma mi-a dat domnul playa linkul si mi-o si schimbat parola ca no mai stiam , ca de cand nu am intrat pe aici s-au schimbat multe . Ce pot sa zic in afara ca rad ca asa ma laudati de parca am murit Smile) , va multumesc ca nu ma ati uitat si ma bucur enorm ca desi am fost foarte contestat cand eram admin , macar am facut si lucruri bune pentru care nu sunt uitat! Sido si gasca cand dati prin mures nu ezitati sa ma anuntati Wink. In rest ce pot sa mai zic ... mi-ar fi placut sa mai fac parte din comunitatea asta , dar asta este viata , n-am mai iesit la o cale comuna cu catalin , dj si mihai si mi s-au scos adminele si asta a fost. As mai fi jucat pe server chiar daca nu eram admin dar deja eram injurat prea mult de toti pustanii care au aflat ca am ramas cu slot si "se razbunau " pe mine Tongue , asa ca m-am enervat ( am prins fluturi la creier si deja incepeam sa injur singur prin casa ) si am dat delete la cs si la contul de steam . Big Grin . In rest ce sa mai zic , tot cu pariurile online ma ocup si cu faculta .. ma fac inginer ce dracu Tongue . Momentan beau bere , fumez un chistoc de kent8 si imi fac bagaju ca ma duc la o cabana . Multumesc de cuvintele adresate , si promit ca mai intru pe forum sa vad care ma lauda sau ma injura Smile). Sa fiti iubiti!

PS1: am votat DA
PS2: iarasi cu gandul de a scrie 2 randuri , am ajuns sa scriu romane Smile.
#12
H@H@HH@H@ zuzu...

exact cum te stiam :X:X >Big Grin<
#13
Nu l-am cunoscut...dar din cele scrise de el,imi face o impresie buna !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#14
ms pentru gandurile bune zuzu...ne mai vedem pe aci
#15
Zuzu Wrote:Salutare la toata lumea! Acuma mi-a dat domnul playa linkul si mi-o si schimbat parola ca no mai stiam , ca de cand nu am intrat pe aici s-au schimbat multe . Ce pot sa zic in afara ca rad ca asa ma laudati de parca am murit Smile) , va multumesc ca nu ma ati uitat si ma bucur enorm ca desi am fost foarte contestat cand eram admin , macar am facut si lucruri bune pentru care nu sunt uitat! Sido si gasca cand dati prin mures nu ezitati sa ma anuntati Wink. In rest ce pot sa mai zic ... mi-ar fi placut sa mai fac parte din comunitatea asta , dar asta este viata , n-am mai iesit la o cale comuna cu catalin , dj si mihai si mi s-au scos adminele si asta a fost. As mai fi jucat pe server chiar daca nu eram admin dar deja eram injurat prea mult de toti pustanii care au aflat ca am ramas cu slot si "se razbunau " pe mine Tongue , asa ca m-am enervat ( am prins fluturi la creier si deja incepeam sa injur singur prin casa ) si am dat delete la cs si la contul de steam . Big Grin . In rest ce sa mai zic , tot cu pariurile online ma ocup si cu faculta .. ma fac inginer ce dracu Tongue . Momentan beau bere , fumez un chistoc de kent8 si imi fac bagaju ca ma duc la o cabana . Multumesc de cuvintele adresate , si promit ca mai intru pe forum sa vad care ma lauda sau ma injura Smile). Sa fiti iubiti!

PS1: am votat DA
PS2: iarasi cu gandul de a scrie 2 randuri , am ajuns sa scriu romane Smile.
in acelasi timp cu tine mi sa scos si mie adminul Smile diferenta dintre noi 2 e k eu am jucat pe u-s si am rezistat sa fiu injurat de toti Smile) hai sa traiesti si te asteptam intr-o buna zi inapoi pe u-s :>:>:> Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)