Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metode de copiat la examene, lucrari etc :))
#1
Vreau sa va vad imaginatia voastra unde poate duce :lol: asa ca astept ca fiecare sa zica metode originale sau traditioanale de copiat !!! Big Grin
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#2
cel mai fain e sa te duci cu hands free din ala "special" Big Grin
eu am fost ieri asa la un examen si a mers totul ok
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
Reply
#3
cel ma bine e sa scrii totul pe hartiute mici si apoi sa le arunci ca sigur le-ai invatat , fara sa vrei !
Reply
#4
Daca am tematica pe subiecte atunci imi fac subiecte servite , adica imi scriu fiecare subiect pe cate o pagina si la examen cand profu nu e atent scot foaia sau foile cu subiectele ce mi-au venit la examen si zuzu ia nota 10 Smile . Daca nu asa , atunci imi scriu pe telefon pe subiecte .. ceva de genu ..


Attached Files
.rar   masini unelte.rar (Size: 10.92 KB / Downloads: 42)
Reply
#5
Fix cum zice zuzu am facut eu 4 ani de zile la istorie!!Dar cea mai buna metoda de copiat trebuie sa fie cea cu hands free e greu sa te prinda cineva!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#6
e....uite ca am terminat clasa a 10 a si am folosit telefonul de multe ori la lucrari Smile)
Reply
#7
handsfree cu microvibratii ( pe timpan ).sunt pline caminele de asa ceva :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#8
mai tineti minte acest lucru indispesabil ?
pixul fituica :lol: :lol:


Attached Files
.jpg   pix-fituica-1242.jpg (Size: 64.86 KB / Downloads: 807)
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#9
:lol: :lol: :lol: da da Smile) era 7 mii un pix din asta Smile)
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#10
darkclan Wrote:handsfree cu microvibratii ( pe timpan ).sunt pline caminele de asa ceva :lol:
gogu Wrote:Fix cum zice zuzu am facut eu 4 ani de zile la istorie!!Dar cea mai buna metoda de copiat trebuie sa fie cea cu hands free e greu sa te prinda cineva!


da acuma daca aveti profi care umbla cu radio de mana printre voi sa nu va intrebati de ce ... cauta lumea care foloseste hand's-free-urile nedetectabile ca undele de la apelul telefonuic ii detectabil cu un rahat de radio care nu ii pe nici o frecventa .... si incepe sa ii baraie difuzorul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nu va riscati degeaba
Reply
#11
Verde mi-ai trezit amintiri Smile) Doamne cat am mai patimit din cauza pixul aluia Smile) am avut o teza la istorie in clasa a-10-a am schimbat vro 6 din alea Smile)))
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#12
eu in toata facultatea am copiat facandu-mi fitzuici pe o foaie A4 Portrait scris pe doua randuri, apoi scanata si pusa pe telefon. Cu 2X zoom vedeam perfect. telefonul in butonam cu pixu sub forma de joaca! Sincer nu stia nici draq ce fac eu acolo. E o metoda sigura daca iti faci singur fitzuicile pentru ca in timpul asta mai si retii ceva!
Reply
#13
adevarati ingineri scoate facultatea din noi :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#14
ce sa faci cu pixuri dinastea la faculta ma ? aia mai lipseste sa vin cu penaru la faculta
Reply
#15
Zoomul de la telefon . Smile) La lucrari pozez jumate de carte si e imposibil sa nu gasesc .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)