Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merita?
#1
Vedeti print-ul !
Merita 17 RON pentru 86 de like-uri zilnic garantate de FACEBOOK?
34 RON = 172 like-uri zilnic
Plata este online cu cardul.
Pentru a ne face reclama si poate adunam si jucatori mai multi.
Ce parere aveti?


Attached Files Thumbnail(s)
   
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#2
Pai ai platit?
Reply
#3
Ma gandeam ca puteam face fiecare admin pe rand, adica fiecare baga cate o zi de sponsorizare. Evident, doar cine vrea.
Nu este obligatoriu. Pentru multi dintre voi poate parea o prostie.
Dar daca se vrea si are cel putin 17 RON in cont, il fac admin pe pagina sa faca el reclama timp de o zi pentru a aduna numarul de like-uri, apoi urmatorul si tot asa.

PS Nu am platit ca is pe 0 pe carduri... si as vrea sa fac asta ca sa va incurajez si pe voi... in septembrie imi vine salarul...
Nu imping pe nimeni, am venit cu sugestia. Daca doriti spuneti...
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#4
Sunt de acord cu ce zici,card nu am,nu stiu daca pot ajuta in privinta asta
1.Putem aduna noi likeuri pe fb,nu este asa greu(un prieten,un amic,un mass)
Incerc sa ajut cum pot,mai vorbesc cu niste amici,ii mai aduc aici,have fun
Reply
#5
Eu ma bag, daca face cineva inaintea mea, gen verde inainte!
Reply
#6
eu nu am card, dar as putea da banii cash cuiva cu card din iasi, astfel sa cotizez si eu
Reply
#7
Momentan eu nu am cum sa ajut in aceasta privinta. Abia prin septembrie-octombrie voi putea.
Reply
#8
Un exemplu de pagina sponsorizata este pagina lui Ponta care apare obsesiv, veti vedea in colt dreapta jos apare sponsored. Buna campanie electorala sa stragi like-uri cu aceasta metoda.
De asta vad si pagina noastra strangand ceva fani.
Acuma nu stiu... Mai ziceti si voi...
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#9
Verde exact ce ti'am dat eu pe steam,o sa pun si la admins only(daca nu e vreo problema,te rog sa ma anunti pe steam/pm daca pot posta(ma refer sa nu fie reclama)),o sa incerc eu dupa ce rezolv niste probleme,sa vede poate merge
E ceva de genu,booster server,adica iti duce serverul mai sus,pretul este de 1euro+tva,metode de plata sms/paypal
Personal cineva mi'a zis ca multe servere aduc playeri prin metoda asta,important e sa ii facem sa ramana,admini noi,jucatori noi,alea alea
Ps:Ce a postat zuuk acolo la admind only,acea evidenta nu este cu redirecte,ceva gen exploit(dropuri),nu stiu cum ii zice,si prin alea sunt playerii asa redirectionati
Reply
#10
exact asta face si facebook ul.
boost the page, unde pot alege exact targetul : sex varsta locatie ( reclame pentru categoria ce o vreau )
asa e si ce vrei tu sa faci doar ca e pe un site de gaming si platesti reclama la serv ca pe facebook.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#11
o sa trimit pm proprietarului de acolo,sa imi explice ce si cum,personal mi se pare o idee mai buna ca facebookul(copii sub 12 ani cu coduri joaca asa ceva si cauta servere pe acolo),dar acuma cum vreti,imi e mai bine prin siteu ala,ca pot dona prin mesaj telefonic
Reply
#12
testeaza man... eu am explicat
apoi vedem
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#13
http://css.setti.info/stats/server/84.247.54.104:27015/

Am platit pentru boost in Masterserver 2 euro.. sa vedem daca are vreun efect si daca sa merita sa platest celalalt boost de 10 E.

"Paid to Setti - css@css.setti.info
. This transaction will appear on your statement as PayPal *SETTI."
Reply
#14
Amphetamine am vazut ca ai inscris deja serverul aici: http://www.gametracker.rs/server_info/84...104:27015/
O sa incerc sa ii fac si la ei un boost dar trebuie sa atept inca 2 zile pt plata prin paypal pentru ca serverul a fost adaugat recent.

Care mai stiti site-uri de promovare si boost / MasterServer puteti sa adaugati si acolo cs.u-s.ro. De asemenea puteti include si alte site-uri pt promovare.

Good Job!
Reply
#15
Boost facut aici: http://www.cs-boost.com/

SI aici http://www.setmaster.ro/

Tind sa cred ca cel din urma e cea mai buna solutie.

De pe primele vad ca au inceput sa vina multi jucatori dar straini cu ping 300-400 si nu asta intentionez.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)