Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merită vizionat!
#1
Prin intermediul lui Playa, care l-a preluat de pe wall-ul din facebook al lui Andi Moisescu, vă recomand să vizionaţi acest clip cu durata de 30 de minute, iar după asta puteţi să vă postaţi părerile:
http://www.youtube.com/watch?v=FZZe-pPGp...ata_player

Reply
#2
m-a lasat masca :|
Reply
#3
woooau :|
Reply
#4
Smile
Reply
#5
Foarte interesant !
Cine misca, misca-n brisca !
Reply
#6
Am un nod in gat :|
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#7
cica problema ar fi alta! :|

http://9gag.com/gag/3318979
Reply
#8
Păi şi eu să înţeleg că interesul poartă fesul?Smile

Reply
#9
Am vizionat acest videoclip inca de saptamana trecuta si afirm ca m-a impresionat. Dupa cum ni se spune in film, cea mai puternica arma a lui Kone este aceea ca lumea nu a auzit de el. Ei, daca era un astfel de caz in America, cu siguranta imediat aparea in mass media, peste tot. Dar, fiind in Africa, cei mai "sus pozitionati" din Europa si America "se pot da de-o parte" doar pentru simplul fapt ca "nu e in jurisdictia" lor. Momentan nu pot sponsoriza aceasta campanie in mod material, dar cand voi ajunge sa am propriul venit, o voi face cu siguranta, si nu numai. Voi incerca sa sustin cat mai multe campanii de genul, in toate modurile posibile mie.

Concluzia este ca momentan nu prea pot sa ajut aceasta campanie, insa ii rog pe toti cei care au posibilitatea sa sustina aceasta campanie, in orice mod, sa o faca.
Reply
#10
BogdaneL#B.u.T. Wrote:Păi şi eu să înţeleg că interesul poartă fesul?Smile

Tot ce e posibil, mna nu stiu acum. Stiu ca americanii is usor de prostit, asa ca la ei cu propaganda va merge mereu.
Reply
#11
BogdaneL#B.u.T. Wrote:Prin intermediul lui Playa, care l-a preluat de pe wall-ul din facebook al lui Andi Moisescu, vă recomand să vizionaţi acest clip cu durata de 30 de minute, iar după asta puteţi să vă postaţi părerile:
http://www.youtube.com/watch?v=FZZe-pPGp...ata_player


da ..Sad.. l-am vazut, urmaresc "invisiblechildreninc" de ceva ani, dar pana la filmul "Machine Gun Preacher" nu interesa pe nimeni ce se intampla in uganda...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#12
gh0st Wrote:
BogdaneL#B.u.T. Wrote:Prin intermediul lui Playa, care l-a preluat de pe wall-ul din facebook al lui Andi Moisescu, vă recomand să vizionaţi acest clip cu durata de 30 de minute, iar după asta puteţi să vă postaţi părerile:
http://www.youtube.com/watch?v=FZZe-pPGp...ata_player


da ..Sad.. l-am vazut, urmaresc "invisiblechildreninc" de ceva ani, dar pana la filmul "Machine Gun Preacher" nu interesa pe nimeni ce se intampla in uganda...

Deci pana la urma e meritul lu Gerard Butler

PS: nu mi-a placut filmul, dar probabil ca din cauza ca in perioada asta am vazut numai filme de oscar :mrgreen:
Reply
#13
ce comentariu sus-pus... e un film bun, in care joaca un actor bun. The artist cum ti s-a parut?
Reply
#14
Anarchy Wrote:ce comentariu sus-pus... e un film bun, in care joaca un actor bun. The artist cum ti s-a parut?

The artist l-am vazut duminica dimineata intre ora 4 si 6 dupa ce m-am uitat la The Grey, si cica vroiam sa ma bag la somn, dar am zis sa verific calitatea video a fisierului, si m-a agatat maxim filmul si l-am vazut pe tot. Smile Nu incerca sa te bati cu gusturile mele ca vad al naibii de multe filme, si cand is in Romania ma gasesti mereu la premierele filmelor Smile, dar asta ultimul cu Gerard Butler....mnea, pentru mine e de duzina, chiar daca urmareste firul unei realitati intamplate Smile. Plus ca filmul e total anonim, eu de obicei astept filmele, stiu cu cel putin jumatate de an, un an inainte sa apara de ele. Ex cum a fost "Drive" abia asteptam sa isi termine odata turul festivalelor de film ca sa intre odata in cinema Smile
Reply
#15
WTF
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)