Poll: Merită cfr titlul de campioana?
You do not have permission to vote in this poll.
da
66.67%
6 66.67%
nu
33.33%
3 33.33%
Total 9 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merită cfr campionatul?
#1
voi zice si eu la final
#2
Au adunat cele mai multe puncte ? da ..il merita ..chiar daca jocu nu a convins mereu ..dar na ..scopu scuza mijloacele ..
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#3
Macar au fost cat de cat constanti in joc. Bravo lor, cu toate ca as fi vrut sa castige Rapidul Smile)
#4
Sezonu trecut au dat punctele in stanga si in dreapta ( parca acuma il vad pe magaru ala chel cum zicea la tv ca pe el nu il intereseaza uefa doar champions league) si sezonu asta si-au luat punctele inapoi. Multe meciuri de bere , altele cu arbitrii si uite marea campioana. Spune campionatul romaniei si trage apa la wc. Azi conduc u cluj cu 2-0 in minutu 46 si in minutu 47 dobitocul ala i-a rosu si evident ca cfr cluj intoarce scorul , ca doar aia de la pariuri nu sunt chiar asa prosti sa scada cota de 2 si ceva la 1,60 pt cfr cluj in conditiile in care cfr joaca in deplasare contra la u cluj care acasa din 16 meciuri avea doar 3 infrangeri si inainte cu cateva etape cfr avea cota 1,80 in deplasare cu neica nimeni aia de la ceahlaul locul 14. Multe meciuri decise in birouri , abia astept ziua cand vine si la noi un fenomen sa retrogradeze jumatate din echipele care se ocupa cu magarii si sa ramana un fotbal curat. In rest toate bune , isi primesc banii de la champions league/uefa , se fac de ras in competitie si revin la campionatul de cacat numit liga 1 bergenbier .
#5
Cine e CFR? :mrgreen:
#6
toti meritau campionatul sa il castige , inclusiv cei care au retrogradat !
dar avand in vedere ca se joaca pe puncte , iote ca CFR o luat cele mai multe , iaka pozna ca o luat campionatul !

daca tot va pasa de fotbal si acuzati ca se fac blaturi , atunci nu mai pariati pe echipe , nu mai vizionati meciurile si asa trageti sigur un semnal de alarma !
#7
dj Wrote:toti meritau campionatul sa il castige , inclusiv cei care au retrogradat !
dar avand in vedere ca se joaca pe puncte , iote ca CFR o luat cele mai multe , iaka pozna ca o luat campionatul !

daca tot va pasa de fotbal si acuzati ca se fac blaturi , atunci nu mai pariati pe echipe , nu mai vizionati meciurile si asa trageti sigur un semnal de alarma !
si daca nu pariem pe ce mai pierdem banii ?
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#8
daca cfr a castigat campionatul si chelsea champions league inseamna ca meritau ambele sa castige trofeele respective
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)