Poll: Mergeti la referendum ?
You do not have permission to vote in this poll.
1 da (argumentati)
64.29%
9 64.29%
2 nu (argumentati)
28.57%
4 28.57%
3 nu stiu
7.14%
1 7.14%
Total 14 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mergeti la referendum ?
#1
:mrgreen:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#2
nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Smile
#3
Eu merg cu sau fara el tot una e Smile)) Ce sa zic schimb un bou cu doua rate Smile
#4
Votez nu, pentru că nu vreau să-l demită pe băsescu
#5
cum sa nu`l demita pe barbar .... da`l in spanac ... SA VINA ALTU .... asta o furat destul 8 ani ... da`l in masa Big Grin ... ash vrea sa vina Crin sa vad daca kiar face ce zice sau numa gura ii de el Big Grin ala pare putzin cu capu pe umeri

PS : suflet ... vad ca citesti si tu ziarele pe net Smile)
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#6
Cu siguranta, NU ! Xplayer, ai mentalitatea tipic romaneasca, app cati anisori ai ? Cu ce e barbar ? Daca tot il acuzi ca a furat, dovedeste acest lucru.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
o sa merg la referendum de placere sa nu stau acasa Smile))))
#8
da. merg ca sa il detronam pe Base
#9
nu merg. si nu de lene. nu is de acord cu modul in care a fost guvernata tara pana acum, dar nici cu masurile luate de USL nu sunt de acord. asa ca mai bine ma abtin.
#10
Aici nu votezi spre binele tarii sau impotriva tarii ..votezi 'raul mai mic' daca ii pot spune asa ..ca nici basescu nu e cheie de biserica...ca in romania de azi nu ai ce vota decat raul mai mic...ca daca e sa votezi ..eu unul as vota pentru monarhie constitutionala (pt cel care stie)ca in felu asta coruptia s'ar diminua semnificativ ..plus ca nu ar mai trebui sa platim din buzunaru nostru atatia parlamentari(cheaguri infecte si inutile) ...dar nici nu poti vota usl-ul ...niste hoti ordinari (care schimba constituia si legile cum li se scoala lor doar pt a suspenda pe cineva...dar na ..la unii nu ai ce le cere .)...intri in dictatura si alte rahaturi cu ei . ..astia au fost/sunt cei mai mari hoti ai tari ..spune lumea ca basescu ne-a tras in jos cu datorii si ca a taiat din salarii/pensii...Dar el pur si simplu a prins perioada de criza in care nu avea de ales ( sa zicem) nu cred ca usl-ul putea face mai bine daca era la carma tarii in locu lui basescu ultimii 2 ani..fim seriosi...inca odata ..VOTATI CU CAP(sau deloc in cazu de fata) ..cum va asterneti asa dormiti...nu cred ca usl-ul e o solutie viabila pt romania..si nu va fi niciodata ! ...nu prea am chef sa intru in detalii ca e tarziu si am avut o zi grea..dar oricum ...ideea e sa nu votati comunistii si sa votati cu cap (deloc) sau NU clar daca tineti mortis)... si gandindu-va la viitor
O seara faina
Andrei
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#11
da o sa merg dar inca nu stiu ce sa votez ... cum a mai zis cineva mai sus ... cu sau fara basescu o sa fie la fel ... nici eu nu sunt de acord cu base` dar nici cu USL ... dar o sa merg pentru ca daca tot avem o opinie de zis ... eu zic sa o folosim ... k e bine sau e rau ?! vom vedea


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)