Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[MOVED]reclamatie adminii
#1
bai adminii... care oti fii... NU MAI SUFERITI ATATA DAK 1 E MAI BUN DECAT VOI MAI DATIO`N MM EI DE TREABA DAK VA IA 1 MAI BUN II DATI SLAY ?! SAU DATI KICK !

[Image: aVxpNo9.jpg]
#2
nici nu stii sa scrii corect romaneste , esti ungur cumva ?
aloooooooo esti in Romania !
spune si tu ceva concret ! lasa consola
si apropo nimeni nu sufera de admin !
#3
si in + ai postat unde nu trebuia...casca ochii mai bine Wink
#4
admin_gag FosaMax sau cum oi fi..ai dreptu sa taciWink
#5
stergetzi acest post....k o facut reclama la ns ce serv si o fugit rpd.....DELETE Wink

aflatzi ip-ul postului si datzii si ban pe forum pt reclama....Wink
#6
care-i faza? ca n-am inteles nik din consola aia :|
#7
tot el vb ca ne injura p noi faza buna pt faxa si steam ne injura p noi toti admini o zisca-l doare in p...a de admin si inca tot el vb tot aia vb care treb sa taca
#8
virusflo99** Wrote:tot el vb ca ne injura p noi faza buna pt faxa si steam ne injura p noi toti admini o zisca-l doare in p...a de admin si inca tot el vb tot aia vb care treb sa taca


... Confusedhock: nam intzeles nimik :| Confusedhock: Confusedhock:
#9
ce sa intelegeti ma? nu ati inteles ca NE INJURA..si ..INJURA PLEYERII 8-| atat e de inteles :-w
#10
-k^ Wrote:ce sa intelegeti ma? nu ati inteles ca NE INJURA..si ..INJURA PLEYERII 8-| atat e de inteles :-w

aia stiu k eram si eu acolo /Smile...nu am intzels ce zicea flo...dak vb de tine sau de alalalt=)))
#11
nu mai postati aici ca va certati singuri....asta e un ratacit....sau cine stie....oricum nu cred ca mai intra pe forum
#12
aha...Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)