Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zuza
#1
AStazi am luat la rand 8 kick-uri de la zuzu , pt ca e un frustrat care nu suporta sa piarda!
Nu a spus absolut nimic, dar era usor kick pt ca era deja in consolaWink
Nu te cunosc pesonal, dar nu cred cai mai mult de 18 ani si daca ai, .... pierdere de timp.
Oricum sunt nervos pt situatie si cred ca nu e ok sa se joace cum vrea chiar daca e vb de cs.
Nu vreau sa mai detaliez , ca nu ma plang ca un jucator de cs mi -a dat kick.
De astazi nu mai intru pe server din respect pt mine!
Multa bafta zuzoo
Fugi de vicii, dar incet ca sa te poata ajunge!
#2
1. ai luat kick pentru ca stateai in baza la tero in fund cu awp-ul cand bomba nu era pusa , si dupa ai murit si deoarece nu puteam sa iti dau slay , ti-am dat un simplu kick , daca toti tero ne punem sa stam in baza , atunci bomba pentru ce a fost inventata?
2. dupa acel kick ai intrat si m-ai facut ratat si etc si am continuat sa iti dau kick
3. dupa ce am vazut ca nu te potolesti , ti-am dat gag si te-am lasat sa joci , dar bineinteles ca scopul tau nu era sa joci , ci era sa ma injuri, asa ca ai iesit de bunavoie
4. n-am nevoie sa te cunosc , eu aplic regulamentul pentru oricine , indiferent ca il cunosti pe dj , si daca de la un simplu kick ( care l-ai luat meritat) , ai inceput sa ma jignesti atunci ai probleme serioase.

[IMG=http://img13.imageshack.us/img13/5899/dedust20000bg.png][/IMG]

Prietenul nostru juca cu numele de freelancer, ownerii pot verifica consola .

PS: Din partea mea poti sa nu mai intri pe server , daca o sa mi se faca dor de tine o sa iti trimit o felicitare. Salut.
#3
am restrictionat accesul la slot !
cand te linistesti ne anunti si pe noi !
cand esti tero , nu stai in baza !
iar razbunarea e arma .......... stii tu cui !
recunosti ca ai gresit si continui jocul , asta ca sa fii fair play !
o zi buna !
#4
Zuzu Wrote:1. ai luat kick pentru ca stateai in baza la tero in fund cu awp-ul cand bomba nu era pusa , si dupa ai murit si deoarece nu puteam sa iti dau slay , ti-am dat un simplu kick , daca toti tero ne punem sa stam in baza , atunci bomba pentru ce a fost inventata?
2. dupa acel kick ai intrat si m-ai facut ratat si etc si am continuat sa iti dau kick
3. dupa ce am vazut ca nu te potolesti , ti-am dat gag si te-am lasat sa joci , dar bineinteles ca scopul tau nu era sa joci , ci era sa ma injuri, asa ca ai iesit de bunavoie
4. n-am nevoie sa te cunosc , eu aplic regulamentul pentru oricine , indiferent ca il cunosti pe dj , si daca de la un simplu kick ( care l-ai luat meritat) , ai inceput sa ma jignesti atunci ai probleme serioase.

[IMG=http://img13.imageshack.us/img13/5899/dedust20000bg.png][/IMG]

Prietenul nostru juca cu numele de freelancer, ownerii pot verifica consola .

PS: Din partea mea poti sa nu mai intri pe server , daca o sa mi se faca dor de tine o sa iti trimit o felicitare. Salut.

daca faceai acestu lucru mai caprioaro unui admin care e cu rosu pe forum apoi luai si destroy si ban, nu dau exemple se stie, si eu as face la fel


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)