Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laurentii
#1
nick: Eacvl.... awp... totul era frumos, faceam fraguri,altii ma faceau pe mn...pana la un momentdat cand ii dau hd lui laurentii. imi face 3 poze si admin verde mi le-a cerut. Sincer e prima data cand imi cere cnv poze de pe cs si nu stiam unde is pozele. In final le-am gasit si i le-am trimis lu VerDe. Laurentii creda ca am wall, da ce vede el in pozele in care le-am trimis nush, dar am primit ban permanentSad Nu vreau sa fie el demis din functie pt ca nu sunt yo genul,dar macar sa mi se scoata banul. Adminul Verde a verificat poze si a fost si el deacord ca nu aveam nici un wall sau alt cod care o mai fi. Ms. Voi posta pozele:
[Image: 90ybu9.png]
[Image: 1zmgppv.png]
[Image: 2ronc6c.png]
#2
Draga Jucator Eac_vL sau cum te mai numesti ... in primul rand NU SE STA JUMA DE ORA SA SE ROAGE CINEVA DE TINE CA SA TE DAI SPEC ... SI ALTA JUMA DE ORA CA SA DAI 3 POZE ... a fost mai simplu decat sa imi bat capu ... daca VerDe a avut rabdarea sa iti deseneze unde sunt pozele .... asta ii treaba lui ... si aceste poze de 1 saptamana cred ca ai fi fost in stare atunci in acea seara sa iti fac 5 minute timp sa pui 3 poze pe un forum .. si nu la Reclamatii Admini ... ci la sectiunea Ban/Unban ... acolo se poateaza Toate pozele celor care uita intentionat unde is pozele in cs .. sau a acelor persoane care nu le place sa comunice pe cs .. o viata frumoasa sa ai la Counter .... Cam atat am avut de zis

Ramane la decizia Ownerilor daca ti se scoate Banul sau nu ... admini nu au acces la a scoate banurile


Multumesc anticipat de intelegere !!!!
#3
ok iti dau dreptate intr-o oarecare masura,dar totusi dak nu sunt vinovat de ceea ce ma banuiai cred ca mi se pare omenesc sa mi se scoada banul. Nu am o mare experienta in acest joc si e si prima data cand intru pe acest forum,nu am de unde sa stiu exact unde sa pestez. Nu vreau cearta,nu vreau razboi,nu vreau sa iti fac probleme,vreau doar sa mi se scoata banul
#4
eu am zis doar OWNERII ( PROPRIETARII ) pot ca sa iti scoata Banul .. in rest NIMENI
#5
il scot eu....nu avea cod, banurile permanente se dau doar pentru coduri :|
#6
nu este nici un ban pe numele tau, deci poti juca, probabil la scos cineva inaintea mea. in caz ca nu iti merge cs.u-s.ro te rog sa postezi ip-ul tau!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)