Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kinky Jenny UNBAN
#1
-admin : Zuzu

- reason :pacsteam+cod' zice dumnealui

- dovezi :
Kinky Jenny killed Blaq with m4a1
Paul CTO killed BlooD with m4a1
JaMMiN: Has Called Exec against: zuzu
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin zuzu
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Reason: ' pacsteam+cod'
[AMXBANS] Length: 'permanently'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:0:44153336'
[AMXBANS] Your IP: '79.112.38.236'
[AMXBANS] ===============================================
Paul CTO killed dyxy with m4a1
*** StoNeR killed sony with a headshot from ak47 ***
JaMMiN: Has Called Exec against: zuzu
Kicked by Console: You are BANNED. Chec

- cum ma apar?
Un admin cel putin dubios,nemajor / nematur ,parerea mea caruia i sa pus pata pe mine si chiar m-a amenintat pe server ca are comenzi multiple gen destroy , ban etc.
Ceilalti admini pe server aveau pareri contrare cu acest admin/helper ce o fi el ...(dovada o am chiar in consola) dar prin vasta lui cultura generala asa a considerat ca este mai best pt server sa imi inchida mie gura cum stie el mai bine fara motiv intemeiat gen : screenshoturi , demo valide adica dovezi solide impotriva unui posibil "codat" etc.
S-a enervat mai tare in momentul in care am trecut de comanda de blind care mi-a executat-o.
Limbajul meu a fost unul corect nejignitor la dresa nimanui sincer doar ecest admin " ZUzu " e singurul pe care-l consider imatur din comunitatea voastra tot respectul pt toti ceilalti..

- concluzia
nu stiu ce rang poarta zuzu la voi in comunitate dar am dorit prin acest post sa imi exprim dezamagirea totala fata de acest helper-cred eu sau admin ce o fi
-nu ia in discutie parerile celorlalti colegi din comunitate(nu dau nume ca ar fi rusinos- dar pot spune ca acei colegi au grad gen god,etc au imunitate chiar)
-se pripeste in luarea unei decizii (caz fatal pt admini)
-ban fara dovezi total aiurea
-nu stie de comanda amx_psay name zuzu care inseamna ca poti trimte private mesage unui jucator specific fara sa vada un server intreg cum te faci de ras in fata unui server intreg si sa deranjam bunul mergs al jocului
-lipsit de maturitate:deduc din limbaj, comportament
-deci pt mine e deajuns ca makar voi sa-i dati cel putin o mustrare,sa aibe si el un motiv sa se gandeasca mai mult asupra atributiunilor sale de admin/helper


bafta tuturor celor din comunitatea cs us !
#2
salut george, sunt sigur ca este o greseala...
se intampla deseori, ca cei care joaca bine sa fie priviti ca, codati, odata cei care jucau bine erau apreciati, astazi cand demnitatea nu mai exista si predomina hotia, nici nu mai stim cum sa facem, judecam repede pe toata lumea, la instinct(care acum inclina mai mult spre a da ban).
Cred ca deja ai inteles despre ce este vorba, si ne cerem scuze daca sa gresit in privinta ta.
Daca se dovedeste, ca intradevar ai avut cod voi face tot posibilul sa pierzi steamul in cel mai scurt timp.
... oricum un raspuns il vei avea sigur in cel ami scurt timp, intrucat il cunosc pe adminul "zuzu" ca fiind o persoana integra, corecta, deci fii sigur ca daca a gresit i-si va cere scuzele de rigoare.

aaa... asta e pentru mine ac o curiozitate, nu esti obligat sa-mi raspunzi, de ce nu jucai cu "smen", nu cred ca este din cauza ca acu 2 luni nu ai luat admin,... nu ma intreba de unde stiu.... cunosc 90% din ownerii de cs din romania.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#3
1. Erau mai multi admini pe server (eu eram cel mai mare in rang -spre dezamagirea ta) si nu ai tu de unde sa stii ce vorbim noi si ce pareri avem noi!!! Spre surprinderea ta , nu am fost singurul nemajor/nematur blablabla care a considerat ca ai cod.
2. Ti-am zis sa imi dai add la steam , deoarece nu apareai cu steam in TAB , dar in consola apareai cu steamid , ai zis ca joci cu crack sau ceva de genu , si eu am dedus ca ai pacsteam. De obicei , jucatorii cu pacsteam joaca codati si tu pareai codat.
3. Nu eu ti-am dat blind , eu nu prind codatii cu blind .
4. Ma bucur ca cu asemenea reclamatii populez forumul.
5. Spre surprinderea ta , eu sunt admin full si sunt cel mai vechi admin de pe server , deci nu imi vorbi mie de comenzi si alte rahaturi ca nu da nimeni 2 bani pe ele si pe textele tale de mare victima.
6. Inainte cu o ora , am banat unu cu pacsteam care avea 100% cod , si dupa juma de ora ai intrat tu si la fel cu pacsteam si dadeai ca ala si ti-am dat ban. Mare branza ai luat un ban , puteai veni elegant pe forum , puteai zice ca ai steam original dar ca nu ai jucat de pe cs original si ca Marian te cunoaste si cu cea mai mare placere iti scoateam banul , ca si eu sunt om ca si tine si ca oricare altu si mai gresim .
7. Ti-am dat un ban si deja mai facut in toate felurile si nu ma cunosti deloc. Dar sa zicem ca sunt imatur/dubios/nematur/nemajor si nu iti scot banul .
#4
si eu te banuiam de cod.cand ma dadeam spec pe tine nu faceai un frag apoi cand eram toti in joc luai cate 3-4 si numai hed.daca ti-a dat destroy/ban zuzu is sigur ca ti-a dat pe merit
#5
Smen/david_ge0rge.. da-mi un print cu orele jucate counter-strike in total si recent(inclusiv de cand ai steamul+jocul)
#6
Tin sa precizez ca si eu eram pe server la acel moment si eu te banuiam Smile . Nu numai noi adminii te`am remarcat din toata gloata , tin minte ca a fost si vreo 2-3 playeri care te`au banuit .In fine , banu` a fost dat pe drept . Pe amx_chat am vorbit cu toti adminii si erau clare dovezile care te facea sa pari vinovat precum ca ai folosi cod . Ce pot zice .. concluzie : sa ramana banul .

Pe langa asta il stiu pe zuzu si ban aiurea nu da !

Peace out !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#7
Si eu la fel te banuiam ca aveai ceva .. + de asta dc nu jucai cu cs normal si jucai cu pacsteam ?
Absurd
#8
- servarul vostru a fost recomandat mie de catre un player pana in top 20 la voi pe acest server cu acelasi steam nasol ca al meu...chiar el m-a invatat sa imi fac acest cont si joaca de ceva timp.... cum de el nu are probleme ?- 99 % din timpul jucat cs folosesc nick-ul Sm3n si nu inteleg care este problema daca mai joc cu alte nuckuri..gen kinkyjenny ,GigiScama,nume la sto...??

- am fost student timp de 4 ani timp in care mai jucam si ca player/admin pe servere din centrul studentesc unde nu aveam pur si simplu ce face cu steamul...cei care au fost studenti inteleg situatia , si in weekenduri foarte rar pe serverele publice cand plecam acasa.
spre sfarsitul acestei veri (terminand facultatea)am inceput sa joc cs pe serverele publice si am adoptat aceasta forma de steam "cracuit" pentru ca nu mi s-au parut ca cei 10 euro dati pe un steam original ar face vreo diferenta. SE PARE CA M-AM INSELAT ! intradaver ai steam-> "pari" mai PRO dar nu te face 100% player curat - banuiesc ca stiti asta
-NU am nimic de ascuns.nici in timpul jocului nici acum.si chiar voi achizitiona un steam original cat de curand(dupa chirie,cheltuieli,etc)

am atasat si o poza cu nickul meu cu un rank al nickului de pe serverele publice . deci joc de un "pic" de timp si nu sunt un huppel-puppel codat oearecare
inteleg dubiile care pot exista pt skilul anumitor playeri...dar atitudinea lui zuzu de astazi lasa de dorit....daca a mai executat un player cu acelasi problema ca a mea (l-a prins codat etc,nu trebuie generalizata ideea...cati jucatori zilnici valveri intra pe serv vostru??)cati au cod???

[Image: 51876993269668614385_thumb.png]

marian -> pana acum 2-3 saptamani am avut admin pe 2 servere simultan(pe unul din vara si pe unul vreo 2 luni de prin august)...posibil sa ma confunzi...sau sa te interesezi mai bine..
si de cand frate daca dai 3 hs cu famas pe burst cum spune un coleg de-al vostru ai cod ? joc la cap ca majoritatea dintre voi si sincer ma cam bate monitorul ca e wide de 20 inchi si banuiti cu ce rezolutie joc +un pic de casti si un rapan de mouse joc de placere,in timpul liber..
puteti inchide topicul nu va voi mai deranja
Anarchy -> Deci iata ca joc pe public de ceva timp vreo 941 ore cu nick-ul sm3n pe vreo 13 servere si am vreo 28k de kiluri - ma laud eu fara cod -.
imi pare rau daca v-am creat discomfort dar am simtit ca trebuie sa impartasesc problema mea.
#9
aha, cand iti ei steam te uiti aici pe topic sau dai add la contul meu de steam j0lt. "fac colectie" de jucatori buni.. sa joc impreuna cu ei. Smile Poate jucam!
#10
ingropati securea mai si hai la joc! Hai zuzu ca nu incalzeste pe nimeni ca are Kinky Jenny ban, lasa-l poate isi retrage cuvintele si el si gata!
[Image: sms-de-impacare-246x300.jpg]
#11
Pe "steamul" asta al tau se pot baga coduri ca pe cs nonsteam!! Asta e problema!! Si intri pe server si dai cum dai , si vine un admin incepator si da status in consola si vede ca ai steam si nu iti face nimic ca zice ca esti pro cu steam. Am stat pe tine (pot sta chiar daca nu sunt spectator!) , au stat si alti admini pe tine , majoritatea au avut aceasi parere + ca ai steam crakuit care automat te face si mai vinovat , deci banul nu l-am dat ca asa am vrut eu sau ca mi s-a pus pata pe tine. Stiu o sa imi zici ca ce dovezi am? Pai vreo 3-4 martori admini , jucatori + steam crakuit care practic e o metoda de a insela adminul! E mai mult decat sufiecient, demo iti faceam daca erai un jucator vechi ai serverului sau daca aveai steam original!

In concluzie:

Quote:nu stiu ce rang poarta zuzu la voi in comunitate dar am dorit prin acest post sa imi exprim dezamagirea totala fata de acest helper-cred eu sau admin ce o fi
Vreo 7 ani de adminat aici , o nimica toata

Quote:-nu ia in discutie parerile celorlalti colegi din comunitate(nu dau nume ca ar fi rusinos- dar pot spune ca acei colegi au grad gen god,etc au imunitate chiar)
Parerile celorlati colegi din comunitate le ai mai sus! La noi nu sunt grade gen god/colonel/sef , la noi accesele sunt niste litere de la a la z , eu le am pe toate , a insemnand imunitate

Quote:-ban fara dovezi total aiurea
Te-am urmarit mai multe runde, admini martori , playeri martori + steam crackuit -dovezi suficiente

Quote:-nu stie de comanda amx_psay name zuzu care inseamna ca poti trimte private mesage unui jucator specific fara sa vada un server intreg cum te faci de ras in fata unui server intreg si sa deranjam bunul mergs al jocului
Nu am nimic de ascuns cand vorbesc cu un posibil codat si crede-ma ca nimeni nu s-a simtit deranjat ca se vorbea pe chat , tot timpul se vorbeste , se glumeste cand e o atmosfera placuta cu jucatori corecti.

Quote:-lipsit de maturitate:deduc din limbaj, comportament
Pun pariu ca ai terminat facultatea de psihologie! N-ai dedus si ca prefer fetele mai plinute?

Quote:-deci pt mine e deajuns ca makar voi sa-i dati cel putin o mustrare,sa aibe si el un motiv sa se gandeasca mai mult asupra atributiunilor sale de admin/helper
Uite imi suspend adminul de la ora 1 pana maine la ore 12! Banul ramane pentru ca sunt imatur si nici nu stiu comanda cu care sa iti scot banul.
#12
da sm3n anarchy are dreptate, cand ai steam posteaza pe forum, si apoi noi suntem cu tine.
cred ca e singura solutie,aa si copii de aici..imaturii... is asha de mici incat si copii lor joaca cs.. ai mei amandoi joaca, deci daca te hotarasti sa fii de al nostru sa stii ca esti binevenit, mai ales cum zici ca ai trecut prin camine ca si noi...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)