Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K.T.A | Smecherul ( admin mic )
#1
As dori si eu un admin mic...va rog frumos jok cs pe serverul cs.u-s.ro de 5-6 luni...am slot din decembrie 2007 si jok cat de des pot pe u-s...

Va las pe voi sa decideti daca merit.
:wink:
#2
il sustin :wink: e de treaba
#3
si daca i se suie la cap adminu cum ti s-a urcat tie dmx?
#4
K.T.A | Smecherul Wrote:As dori si eu un admin mic...va rog frumos jok cs pe serverul cs.u-s.ro de 5-6 luni...am slot din decembrie 2007 si jok cat de des pot pe u-s...

Va las pe voi sa decideti daca merit.
:wink:

Deocamdata are slot rezervat, admin nu-ti pot da. Vom vedea ce v-a fi mai incolo.
Mihai.
#5
da ce mie mi sa urcat adminu la kp? sau am mi la luat din cauza lu sklembar k am inceput sa il inj pe forum?
#6
mihai Wrote:
K.T.A | Smecherul Wrote:As dori si eu un admin mic...va rog frumos jok cs pe serverul cs.u-s.ro de 5-6 luni...am slot din decembrie 2007 si jok cat de des pot pe u-s...

Va las pe voi sa decideti daca merit.
:wink:

Deocamdata are slot rezervat, admin nu-ti pot da. Vom vedea ce v-a fi mai incolo.
Mihai.
ok nu ma deranjeaza ms oricum shi tie dmx pt sustinere


p.s. - Cum playa sa mi se urce la cap?
#7
pai e simplu....toti jucatorii care au avut doar slot...sau nimic...dupa ce au primit admin mic s-au cam schimbat....adica au inceput sa se "transforme"...tupeu alea alea...abuzeaza de tsay...sau mai stiu eu ce.... Un exemplu adminii mici cand pleaca de pe serv....abuzeaza de tsay sa zica "pa pa"sau mai stiu eu ce..sau cand vin pe server baga "1000" de mesaje cu "re allz :x :x :x". sau cer explicatii la orice kick sau slay dat de un admin mai mare...de parca eu trebuie sa pierd de fiecare data cate 1 minut de joc...sau mai stiu eu ce ca sa explic la fiecare de ce a luat cutarescu kick :|
#8
playa Wrote:pai e simplu....toti jucatorii care au avut doar slot...sau nimic...dupa ce au primit admin mic s-au cam schimbat....adica au inceput sa se "transforme"...tupeu alea alea...abuzeaza de tsay...sau mai stiu eu ce.... Un exemplu adminii mici cand pleaca de pe serv....abuzeaza de tsay sa zica "pa pa"sau mai stiu eu ce..sau cand vin pe server baga "1000" de mesaje cu "re allz :x :x :x". sau cer explicatii la orice kick sau slay dat de un admin mai mare...de parca eu trebuie sa pierd de fiecare data cate 1 minut de joc...sau mai stiu eu ce ca sa explic la fiecare de ce a luat cutarescu kick :|


doamne nici nu te gandi nus asha obsedat de tsay fiindca am admin si pe alte servere Smile) ...respect toti adminii si toti playerii ...si nu comentez sau pun intrebari la deciziile altor adminilor fiindca stiu ca nu e treaba mea Smile se mai intampla sa nu fie admini si tre sa caut pe cineva care sa vie sa schimbe mapa sau aha ceva...yo am vrut sa fac un bine pt popor :lol: ...gata asta e tot e am de zis Bafta shi Respect 4 All :wink:
#9
playa si vrei sa zici k am abuzat de tsay? lam folosit doar knd a fost nevoie NICI O DATA NAM DAT RE ALL SAU PA ALL pe tsay csay etc :roll: :wink: :!:
#10
cu prima ocazie cand vad , sedinta mica pt a scoate acel admin , iar cine nu citeste regulamentul inseamna ca nu stie la ce se folosesc comenzile!
#11
dmx vorbesti pe sus.... :roll:
#12
credeam k te referi la mn :lol:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)