Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jurnal de pariuri Bogdănel
#46
succses!
Reply
#47
O sa pierzi la real , si la juve :lol:
Reply
#48
wakkkK Wrote:O sa pierzi la real , si la juve :lol:
daca face egal juventus in seara asta te dezmostenesc...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#49
dar acum sa vorbim ca intre profesionistii ..adica intre mine si bogdanel :lol: 1p/1f juventus(nu se discuta ..e de meci 3 pc juventus..stie sa motiveze jucatorii conte ..iar lotu e complet).. iar realu nici nu incape de discutie ca e de 2 solist ..la valencia e indubitabil 1 solist....iar la napoli mai da'on altaru masi ..daca nici acu nu bate(categoric 1) ..le trebuie chl deci da ..il iei biletu ( adica luam ..ca si eu m-am gandit la acelasi bilet de aseara plus inca un meci)
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#50
Junkyard Wrote:dar acum sa vorbim ca intre profesionistii ..adica intre mine si bogdanel :lol: 1p/1f juventus(nu se discuta ..e de meci 3 pc juventus..stie sa motiveze jucatorii conte ..iar lotu e complet).. iar realu nici nu incape de discutie ca e de 2 solist ..la valencia e indubitabil 1 solist....iar la napoli mai da'on altaru masi ..daca nici acu nu bate(categoric 1) ..le trebuie chl deci da ..il iei biletu ( adica luam ..ca si eu m-am gandit la acelasi bilet de aseara plus inca un meci)
Uite că m-a scos Napoli. :mrgreen:

Reply
#51
12.04.2012 LOST

[Image: untitled.jpg]

Reply
#52
13.04.2012 LOST

[Image: over.jpg]

Reply
#53
succes!
Reply
#54
RZR Wrote:succes!
M-a scos meciul cu Cfr, au fost doar 2 goluri, însă am fost inspirat să pun live pe meciul cu Stuttgart la scorul de 3-1, că următorul gol va fi înscris de ei, cota 3,50, şi aşa a fost, s-a terminat 4-1.
Acum sunt de pe telefon, dar am să pun print-ul cu pariul ca să nu zici că vorbesc prostii.
[Image: stutgart.jpg]

Reply
#55
14.04.2012

[Image: azi.jpg]

Reply
#56
succes!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)