Poll: Merita Cristian Gog locul 1 la Romanii au Talent?!
You do not have permission to vote in this poll.
da
30.00%
6 30.00%
nu
70.00%
14 70.00%
Total 20 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intrebarea saptamanii!!!
#1
Nu imi dau inca cu parerea, va spun pe urma! Sunt curios ce spuneti voi! Care doreste poate sa si argumenteze raspunsul!
#2
După părerea mea, merita! E un om care are un produs rar întâlnit pe la noi, deşi e plin netu cu chestii de genu.

Oricum , mie mi se pare genial omul, deşi in spatele lui sunt ani de muncă
#3
priviti cum a facut trucurile <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.libertatea.ro/detalii/articol/secret-trucuri-magie-cristian-gog-cum-a-facut-393859.html">http://www.libertatea.ro/detalii/artico ... 93859.html</a><!-- m --> si ala cu oprirea inimii este imposibil ............... si cica a oprit aparatul ala de la o telecomanda care iti arata ca nu mai ai puls Smile)) =)))
Respect pentru el ca a putut sa faca asa ceva
#4
:| par niste trucuri asa ieftine, dar au au avut mare impact la public...poante foarte bine invatate acasa oleaca de tupeu si poftim show Big Grin nice
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
Vot : Nu ..nu merita ...dar na ...nu putea sa iasa alt castigator mai breaz decat cel de anu trecut(care a fost o catastrofa) ....asta e ....uitati'va in afara tarii ..sa vedeti acolo ca se castiga doar pe talent (nu pe alte rahaturi cum e la noi ...nu avem ochiu format deloc(asta ca sa nu zic pe nume) ..ne lasam prostiti in 2 sec ..Un exemplu de talent neobservat(LA NOI) ar fi romanu ala care a plecat din romania in norvegia la munca de jos si ajuns acolo a castigat 'norvegienii au talent'...sau romanu care a participat la Britain's got talent si a ajuns in finala ..si mai sunt 'n' exemple ..dar la noi romanu cu adevarat talentat trebuie sa plece din tara ca aici nu are nici o sansa cu de'al de fernando, ala care a castigat anu trecut romanii 'au talent' ..si care mai sunt ..ca n-am chef sa imi pierd vremea enumerandu-i..pacat ca promovam doar mediocritatea in 90% din cazuri



iar wakk ...incearca cu 'intrucat' nu cu 'desi' la a 2'a frazaSmile))))
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#6
merita !
#7
nu merita!
#8
iluzionism, prosteala, dat din gura.. daca se numea emisiunea " Romanii fac spectacol" mergea locul 1 clar Cristian.
#9
Trucuri ieftine, mecanisme etc, vedeti pe net toate trucurile lui cat sunt de simple si cata prosteala a putut sa dea la public. Eu zic ca el a venit la furat la romanii au talent, si a reusit si a furat 120.000 de euro! :|
#10
Nu merita, erau altii care intradevar aveau talent, oricum si prostitul este un talent Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#11
Darkclan#B.u.T. Wrote:Nu merita, erau altii care intradevar aveau talent, oricum si prostitul este un talent Smile

corect :lol: :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#12
asta a zis Mihai Petre ca vrea spectacol !

ce treaba are talentul in cazul de fatza !

talent e la fetita care canta muzica populara !
#13
da merita... dar ar fi trebuit sa inverseze trucurile.. sa il faca in finala pe cel din semifinala si invers

daca iesea ala cu dansul.. iar venea toata lumea ca s-a castigat din mila.. si asa e .. ca nu era cine stie ce talent..

De acord dj.. fetisoara cu taicasu au talent destul, numai ca nu si-au ales bine melodiile..

Momentan juriul nu stie sa aprecieze un talent.. dar peste 4-5 editii se va putea numi pe bune Romanii Au Talent.
#14
cica lingura aia pe care o tot indoia are niste balamale.asta a declarat cel mai mare mentalist din Romania

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.cancan.ro/showbiz/showbiz-intern/iosefini-numarul-lingurile-oprirea-inimii-direct-romanii-talent-220321.html">http://www.cancan.ro/showbiz/showbiz-in ... 20321.html</a><!-- m -->

aia cu aparatul cred ca i-a facut ceva.i-a dat vreun impuls electric ori naiba sa-l ia ce i-a facut.doar ca e imposibil sa ajunga pulsul la zero atata timp cat te misti , vorbesti etc.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#15
nu de fetita cu taica-su !
ci de fetita care canta folclor !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)