Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intrebare!!!!
#1
Vreau sa vad cum ati reactiona ca mine dak mama voastra ar fi in spital cu niste probleme de sanatate si intra un player pe sv si va injura urat de tot de mama adik baga si scoate de n ori si sa zicem k ii dai gag odata si el reintra dupa un interval de timp si va injura iar admin prost si iar va zice de mama nu ii dai gag si incepi sa-l tii in slay-uri???vreau sa vad cati dintre voi ar reactiona k mine.Ms.Bft
#2
G-o-G-u Wrote:Vreau sa vad cum ati reactiona ca mine dak mama voastra ar fi in spital cu niste probleme de sanatate si intra un player pe sv si va injura urat de tot de mama adik baga si scoate de n ori si sa zicem k ii dai gag odata si el reintra dupa un interval de timp si va injura iar admin Nu Am Voie Sa Injur si iar va zice de mama nu ii dai gag si incepi sa-l tii in slay-uri???vreau sa vad cati dintre voi ar reactiona k mine.Ms.Bft


il injur si dupa ii da ban permanent ... si daca l-as prinde pe strada i-as mai da si vreo 2 pumni!
#3
G-o-G-u Wrote:Vreau sa vad cum ati reactiona ca mine dak mama voastra ar fi in spital cu niste probleme de sanatate si intra un player pe sv si va injura urat de tot de mama adik baga si scoate de n ori si sa zicem k ii dai gag odata si el reintra dupa un interval de timp si va injura iar admin Nu Am Voie Sa Injur si iar va zice de mama nu ii dai gag si incepi sa-l tii in slay-uri???vreau sa vad cati dintre voi ar reactiona k mine.Ms.Bft


Eu cred ca orice admin ar reactiona ca tine dar ar trebui o regula: retry dupa gag xx minute sau ore nush....parca era intr-un timp mai demult p srv nu? :?
#4
G-o-G-u Wrote:Vreau sa vad cum ati reactiona ca mine dak mama voastra ar fi in spital cu niste probleme de sanatate si intra un player pe sv si va injura urat de tot de mama adik baga si scoate de n ori si sa zicem k ii dai gag odata si el reintra dupa un interval de timp si va injura iar admin Nu Am Voie Sa Injur si iar va zice de mama nu ii dai gag si incepi sa-l tii in slay-uri???vreau sa vad cati dintre voi ar reactiona k mine.Ms.Bft

dupa ce l-as injura de siar dorii sa nu mai intre niciodata pe server ......i-as da un ban de 25 de ani
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#5
ban Smile regulament
#6
*A.O.T Manutza* Wrote:ban Smile regulament

deacurd cu manutza...ban 120 pt injuraturi poate de 1440 pt k a injurat adminul
da nu stai satzi zik mai multe..dupa primele cuvinte direct

si dak are dinamic si insista si nu se mai opreshte...am eu execuri consistente


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)