Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intrebare
#1
Sal all.Am si eu o intrebare pentru ca sunt foarte nelamurit.....este vreo diferenta intre rezolutie?adica daca eu joc cu 800x600 sau pe alta rezolutie este vreo diferenta?Imi poate da un raspuns cineva?
Reply
#2
o sa fie , daca o sa ai steam !
Reply
#3
LoadinG Wrote:Sal all.Am si eu o intrebare pentru ca sunt foarte nelamurit.....este vreo diferenta intre rezolutie?adica daca eu joc cu 800x600 sau pe alta rezolutie este vreo diferenta?Imi poate da un raspuns cineva?


Pai daca joci pe 800x600 ai o rezolutie destul de mare


daca joci pe 1024 o sa ai totu mai mic tinta omul , etc


Aici depinde de jucator, cum iti place sa joci:-??
Reply
#4
cu cat e mai mica cu atat iti merge mai bn Wink 640x480 e blana ! ...bn acum ... dak ai pc bun n`ai treaba joci pe care vrei dar iti recomand 640x480 ai totul mai aproape sau dak vrei ramai la 800x600 Wink .
Reply
#5
cel mai bine e cu 800x600 se vede/merge perfect !
Reply
#6
eu unu prefer 1024x768 32 biti..or fi playerii si tinta mai mica...dar si precizia e mai mare dpdv al meu.
Reply
#7
e mai fain sa folosesti 800x600 decat 1024x720 sau cat o fi Big Grin .. totul e mai mare.. e mai usor sa joci. sa pui tinta pe cap etc.
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#8
adik daca eu joc cu 1680x1050 ... ii de ceva rau ??


ca alalta-seara in StNet jucam cu 1920x1140 ceva de genu


P.S. => si daca mai deschid si monitoru si las castile jos nu mai faceti frag :lol:
Reply
#9
laur Smile) lasa`neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee lasa`neeeeeeeeeeeeeeeeee Smile)
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#10
laur aia creca e rezolutia la desktop Smile) ...ca in cs nici nu stiu dak se poate asa cv
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
Reply
#11
asta ii poza de la pc-ul meu nu de prin vreo sala de net sau alte chestii

[Image: thespecialforzabofanici.png]


ca sa nu zici ca mananc degeaba ...

in Star-NeT suportau mai mult pc-urile alea si placile video

la pc-ul care eram eu era maxim 1920x1140

hai ca sa stric un pic Forumul .. prin ...

[Image: demo3.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)