Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intalnire U-S
#1
Mergem sa vedem finala duminica seara? Cine are chef sa se aboneze mai jos!
Reply
#2
Hell yeah :!: :!: :!:
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#3
+1 Big Grin
Reply
#4
Pai ce facem domnilor, mergem 4 oameni atat? Pai atatia fotbaliatori pe u-s si nici unu nu are microbu? Clar merg doar eu cu wakk, junkyard si cumnatica Sad
Reply
#5
daca ai zis de cumnatica sa vezi cum see aduna=))
Reply
#6
playa Wrote:Mergem sa vedem finala duminica seara? Cine are chef sa se aboneze mai jos!
Dacă pot sa ajung, te sun dragule! Big Grin

Reply
#7
Smile) Uite amatorul de cumnatele. Daca vine Bogdanel vin si eu.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#8
video proiector la palas cica..nu stiu ca n-am vazut ..am auzit...si probabil sa fie si la curtea berarilor afara ..posibil
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#9
Daca suntem 4 insi : eu playa junk si cumnata lu playa ,zic sa punem cate 10 lei luam bere seminte etc si mergem la palas:-?
Reply
#10
Vine si cumnatica ???? :lol: :lol:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#11
Vine, dar vine sa se uite la meci nu la voi ca ea e mai microbista rau, ii place fotbalul. Asta e deprindere de la sora ei :oops: (I feel lucky)
Reply
#12
Deci ?
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#13
Deci eu am fost cu un amic la magic sport pub pt ca voi nu stiti sa va mobilizati sa facem ceva cum trebuie!
Reply
#14
playa Wrote:Deci eu am fost cu un amic la magic sport pub pt ca voi nu stiti sa va mobilizati sa facem ceva cum trebuie!
Te asteptai la altceva? Smile

Reply
#15
majoritatea erau in tribuna :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)