Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
In caz ca a-ti uitat cum e
#1
in caz ca a-ti uitat cum e...va readuc eu aminte, si poate duminica la ora 5 ne vedem la o "cafea" :lol: :lol: :lol: la oajdea.


Deci asa ca sa va reamintesc priviti mai jos Smile


[Image: DSC07964.jpg]
#2
ma bagBig Grin
#3
am fost la Timisoara si am facut o poza cu unul din administratorii nostri de baza , cu Level alias Vlad !


Attached Files
.jpg   DSC06743.JPG (Size: 1.22 MB / Downloads: 290)
#4
incerc sa ajung si eu Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
(amintiti-i cineva lu` joker cat e berea si cati bani sa-si ia de acasa) :mrgreen:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
danutzZ Wrote:(amintiti-i cineva lu` joker cat e berea si cati bani sa-si ia de acasa) :mrgreen:


:lol:
#7
4 ron x nr de persoane !
#8
dj Wrote:4 ron x nr de persoane !


si x nr. de beri Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
ce faceti aici ma, calculati nota de plata?
#10
hai ca ne adunam...deci ora 17 "club" HeLLo...adica oajdea.
#11
ti scuzam uai....a fost bine dar pacat ca doar 4......
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#12
same for me ..in masa pe gheata.....las k ne vedem noi..poate poeste 2 sapt..sapt viit ma duc la tara la mn la votat =))


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)