Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idei de repopulare
#16
bun, vacanta acum, incepe scoala, altii care au de dat bacul, altii care au licente si tot asa mai departe.am putea macar cate 1-2 ore pe zi sa mai vizitam si cs-ul Smile ca nu moare nimeni Big Grin Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#17
Hmm , m-am gandit daca tot incepem sa repopulam servarul asa cum putem sa stergem toate banurile din banlist , eu cred ca ar fi un pas inainte pentru noi , stim foarte bine ca au fost jucatori care au intrat cu coade si .... dar eu zic ca am putea repopula in intregime servarul , multi s-au maturizat si se v-or bucura cand v-or vedea ca " cs.u-s.ro " a reaparut in viata lor , merita o sansa , salvati copii ce traiesc din amintiri ! Big Grin Big Grin
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#18
buna ideea ta ghile...dar sa sper sa fie bune si app-urile mele catre toti adminii Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#19
da dark e bun si cum ai spus tu , in general toate ar fi bune pentru ca ar fi un pas inainte pentru servarul nostru , ma gandesc asa : " de ce nu vorbesc jucatori sa intre toti in aceeasi perioada adica care ar putea juca zilnic sa spunem la orele pranzului intre 08 - 12 sa intre la ora " x " 10 si atunci cand va vedea lumea ca suntem 5 la 5 pe dust2 sa zicem ar mai intra 3 , 4 , si am avea sanse sa il repopulam asa .. daca fiecare intra la ora 1:30 cum is eu acuma , si nu e nimeni pe servar dejeaba intru ..
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#20
nu cred ca e o idee buna cu scoaterea banului ghile...ca aia ce au intrat cu cod pe sv cs.u-s.ro...au intrat si pe altele...poate 10/20 de servere.deja au uitat de cs.u-s.ro...asa ca nu prea au amintiri...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#21
danutzZ Wrote:nu cred ca e o idee buna cu scoaterea banului ghile...ca aia ce au intrat cu cod pe sv cs.u-s.ro...au intrat si pe altele...poate 10/20 de servere.deja au uitat de cs.u-s.ro...asa ca nu prea au amintiri...

Nu se stie niciodata danutzZ de unde apare surpriza , sunt jucatori care acum 3 , 2 ani erau mai mici si nestiutori dar acuma este posibil sa fi invatat si ei sa joace , eu mi`am dat doar cu parerea , am zis ca nu ar fi nici asta o idee prea rea .. :roll:
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#22
pai da crezi ca mai stiu ei de US....nush ce sa zic...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#23
ghilE Wrote:
danutzZ Wrote:nu cred ca e o idee buna cu scoaterea banului ghile...ca aia ce au intrat cu cod pe sv cs.u-s.ro...au intrat si pe altele...poate 10/20 de servere.deja au uitat de cs.u-s.ro...asa ca nu prea au amintiri...

Nu se stie niciodata danutzZ de unde apare surpriza , sunt jucatori care acum 3 , 2 ani erau mai mici si nestiutori dar acuma este posibil sa fi invatat si ei sa joace , eu mi`am dat doar cu parerea , am zis ca nu ar fi nici asta o idee prea rea .. :roll:

nu exista banuri de 2, 3 ani cel mult 1an dar ar fi o prostie sa se scoata banurile ca se vor da din nou pierdere de timp
#24
dar are dreptate dark si eu unul recunosc k de cand am luat "vacanta"" am stat mai mult pe la tara,unde am net de kk si nah..nu prea am putut sa intru...iar cu ideea de repopulare..eu zic sa tinem redirecturi,cate 6-10 pe fiecare calc eu zic k ar mere[a fost verificata faza pe un svr din buc unde la fel era gol si intro luna am inceput sa avem 15/24 constant indiferent de harta(awp,snow,d2,d,)]..PAREREA MEA:d:d[INSA....!!! IMI PLACE LA NEBUNIE faza cu tricourile..si eu zic sa o punem in practica..doar nu om muri pt 20 de lei acoloBig Grin]
#25
deja incep baietii sa reintre !
#26
normal , am scris o duma Big Grin si toti cu gura :lol: dar e bine ca lumea incepe sa fie din nou activa asta ma bucura , scuzele mele sklembar nu stiu eu de cand sunt banurile sau ... dadeam o sugestie de noob Big Grin dar pentru tine sk propun un toast :lol: :lol: :lol:

[Image: New_Years_Toast.JPG]
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#27
ghilE Wrote:normal , am scris o duma Big Grin si toti cu gura :lol: dar e bine ca lumea incepe sa fie din nou activa asta ma bucura , scuzele mele sklembar nu stiu eu de cand sunt banurile sau ... dadeam o sugestie de noob Big Grin dar pentru tine sk propun un toast :lol: :lol: :lol:

[Image: New_Years_Toast.JPG]



nu`i da toast ca stii ce se intampla=)) :lol:

scz de off :lol:
#28
mnoah toti ati vb... dar pe pariu k din tot ce e scris sus nimik inafara de 1 idee nu se va face
cel mai bine e sa: sa le zicem la prieteni !; sa punem la sts !; si sa dam mass-uri.... ceea ce eu nu vad la nimeni... bft ! :lol:
Cele mai dificile drumuri duc in cele mai frumoase locuri

The love is a name |
Sex is the game |
Forget the name |
And play a game |
#29
oo da... akm knd vb cu sss pe mess mi-o venit o idee :x
sa facem 4-5 de pe sv cate 1 sv de redirect cu nume obscen (intra lumea) ..
hahahaaaa ????
Cele mai dificile drumuri duc in cele mai frumoase locuri

The love is a name |
Sex is the game |
Forget the name |
And play a game |


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)