Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idei de repopulare
#1
Va rog fiecare, admin sau player sa "sara" cu cate o idee, cum credeti voi ca ar trebui sa procedam ca sa repopulam serverul si forumul, avand in vedere ca anul trecut pe vremea asta nu mai incapea lumea pe server, se facea cerere de slot non stop. una din schimbari stiu ca e acea ca nu se mai poate juca de pe steam, dar totusi nu ar trebui sa fie o problema. Hai cu idei...fara numar fara numar....fara serie Tongue
#2
campionat counter strike
#3
fals.. n-are cine sa joace !

o idee ar fi sa ne imprimam tricouri .. cu cs.u-s.ro si sa ne plimbam pe strada cu ele.. in grup.. sigur ar atrage atentia .

facem ceva misto Big Grin

[Image: tricoualb1.jpg]

Ar fi smecherie tare Big Grin !
#4
da ikks. te cred. e buna ideea dar nu prea e de atins. si stii de ce zic? pt ca implica money. ceva fara money, dau cu bani putini, cum ar fi niste pliante alb negru sub forma de anunt, trase la xerox Smile
#5
o idee ar fi ca fiecare admin sa le zica prietenilor jucatori de cs sa intre pe srv Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
Daca ar fi sa stau in casa "redirecturi"
Daca ar fi sa ies afara "pliant"
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#7
scrieti si voi pe unde apucati cs.u-s.ro counter-srtrike 1.6

ceva gen:
[Image: uss.jpg]
#8
sincer imi place ideea lui playa si ikks , eu am timp sa stau in centru sau in copou cu un tricou pe mine cum zice ikks si sa impart pliante si pot sa ma ocup si de pliante dar sa mai sara cineva in ajutor sa nu stau singur pe strada .
#9
edy Wrote:scrieti si voi pe unde apucati cs.u-s.ro counter-srtrike 1.6


cum am scris eu pe un garaj = ))
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
Cea mai buna varianta ar fi cu redirecturi , dar si cu reclama pe huburi , pe site-uri etc . Nu e chiar asa greu sa umpli un server , e greu sa convingi playerii sa ramana pe el , dar daca 80% din zi merge numai snow si fy.dust n-ai cum . Din pacare serveru e cat de cat plin doar cand e snow si cand faceti reclama abuziva (100 de mass). Inainte am jucat pe snow , erau 16 si a schimbat mihai pe dust 2 , si in 10 minute am ramas doar eu , alexa si inca unu. Cine iti mai intra pe server cand vede ca e harta dust2 si joaca 3/20 ? Ca sa nu mai zic ca in afara de admini si vreo cativa playeri , restu jucatorilor is paraleli cu cs . Inainte mai aveai ce juca contra la un advanced , boka , psike ,og darius, playa , ikks , spooky , danutzz , sklember etc de imi venea sa rup tastatura in 2 cand ma faceau , dar acuma parca dupa o juma de ora pe snow contra la buti imi piere chefu. Deci in concluzie serverul trebuie sa creasca si cantitativ si calitativ asa cum a fost odata.

ps; iarasi m-am apucat de scris romane , dar in mures ploua si n-am ce face Smile
#11
Idei de repopulare :

1. Daca am pune niste harti noi dar care sa se downloadeze rapid la jucatorul care nu o are , ar fi ceva benefic , multa lume ar fi tentata , aici spun in special sa adaugam harti fy , awp , aim , in general harti mai mici care cum am spus sa se downloadeze rapid .

2. Sa repopulam servarul prin massuri pe messenger ( cea ce ne seaca pe toti dar poate da roade ) , sa postam numele servarului pe forumul sau " profilul jucatorului " din alte jocuri , pe odc , mirc si alte programe de care dispuneti .

3. Sa discutam cu prietenii nostri , sa discute cu prietenii lor , prieteniilor sa discute cu prietenii prietenilor lor , si tot asa din viu grai .

4. Sa facem grafiti in diferite spatii publine , in scara de bloc , pe usa blocului , prin parcuri , si oriunde este posibil rugand civilizatia omeneasca sa ne acceseze .

5. Mintind lumea ca oferim admine pentru cei care aduc pe servar 10 playeri activi zilnic , oferindu-le doar slot si in unele cazuri admin de " nextmap " , sau depinde in functie de jucator .
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#12
sau cei care locuiesc intr`o zona circulata a orasului si stau la etaj sa faca un banner mare pe care sa scrie : CS.U-S.RO si sa o agate de balcon ceva de genu ,simplu si practic :lol:
#13
vorbe , vorbe....trebuie , trebuie....pai faceti...astia care le aveti cu tehnologia...redirecturi...vrajeli de astea.ca eu nu ma pricep ca as face
cand vin...imi iau marker si scriu in toate tramvaiele in care merg "cs.u-s.ro"
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
Nu stiu cum sa va zic, toata lumea vb de repopulare, toti veniti cu idei chiar bune as putea spune...dar din cei 17 admini care sunt, putini intra pe server:| ar trebui luate niste masuri :| adminii inactivi sa ramana doar cu slot si dat admin la playeri noi :|.pana acuma ati avut bac licente etc etc dar acum ce va opreste sa nu intrati pe srv ? :-S
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#15
VACANTION , VACANTA , CONCEDIU BEM BEM SI BEM SI IARASI BEM


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)