Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
INTALNIREEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#1
ok..vad ca nu va atrage paintballul...da bautu va place????? si cum nu prea va ingramaditi la datu cu parerea asupra datei...data intalnirii 22.12.2011 ora 16:00 (negociabila) locatia unde vreti voi, unde ati mai facut intalniri, unde au bautura multa si buna Big Grin....acum cine merge degetele sus, cine nu...are un bobarnac knd o sa il vad....(sa stiti k eu tin minte chiar si dak il vad peste 20 de ani :lol: :lol: :lol: )
noth!ng Heart u-s
Reply
#2
1
Reply
#3
2
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#4
+ eu

Vom merge si la paintball,dar dupa ce trec sarbautorile, zic eu.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#5
Daca pot si am timp , vin si eu.
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
Reply
#6
Dupa cum am zis...daca sunt in tara ce cea mai mare placere !
Reply
#7
da...daca o sa mai fiu pe aici...dar putine sanse
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#8
daca pui data cu cateva zile mai tarziu vin si eu, cam cu vreo 110-115 zile mai tarziu Big Grin
Reply
#9
playa Wrote:daca pui data cu cateva zile mai tarziu vin si eu, cam cu vreo 110-115 zile mai tarziu Big Grin

Smile))) pffff...chiar cu atat nu o pot amana Smile)
noth!ng Heart u-s
Reply
#10
+ 1
Reply
#11
amis Wrote:
playa Wrote:daca pui data cu cateva zile mai tarziu vin si eu, cam cu vreo 110-115 zile mai tarziu Big Grin

Smile))) pffff...chiar cu atat nu o pot amana Smile)

daca pui cu vreo... 600(sasesute) zile mai tarziu vin si eu .. :d... oricum cognacul si cafea o dau eu.. o sa trimit pe cine pt mine sa plateasca primul rand
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#12
marian Wrote:daca pui cu vreo... 600(sasesute) zile mai tarziu vin si eu .. :d... oricum cognacul si cafea o dau eu.. o sa trimit pe cine pt mine sa plateasca primul rand

uite o oferta de craciun care nu merita refuzataSmile)
Reply
#13
la paintball ... ma duc singur !!!
poate indrazniti sa veniti !!!
Reply
#14
ne vedem la curtea berarilor????
Reply
#15
RZR Wrote:ne vedem la curtea berarilor????
nuuu..hai sa mai schimbam locatia
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)