Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
INCREDIBIL DAR ADEVARAT
#1
dupa o lunga perioada de timp...si spre minunarea fiekruia...mai ales a lui zuzu astazi serverul a fost FULL, dust2 si inferno
14v14 + dj spectator = 29...FELICITARI..vezi k se poate Wink...keep up the good workWink
#2
vreau sa te contrazic pyro .....nu ai fost atent erau 14vs15 si dj spectator .......cnad am dat refresh la server arata asa 29/30 .......am intrat repede de fericire
DUPA CUM AM ZIS S-A RIDICAT SERVERUL
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#3
Ce frumos se joaca Big GrinBig GrinBig Grin cand is mai multi SmileBig Grin:X:X:X sper sa nu fie o sing data Smile
#4
da am observat k isi revine srv de aia am si facut cerere de slot Big Grin
#5
ar trebui schimbat la 20 sau 22 numarul maxim de playeri pe server ..si bagata optiunea aia la status ..sa se vada care are steam si care nu si cei cu steam sa primeasca automat slot cand intra pe server. asta ar fi un lucru minunat!
#6
da asa ar fi bine 20 + admini full !


si erau 31 cu mine in joc aseara am facut print screen !
#7
Zuzu Wrote:ar trebui schimbat la 20 sau 22 numarul maxim de playeri pe server ..si bagata optiunea aia la status ..sa se vada care are steam si care nu si cei cu steam sa primeasca automat slot cand intra pe server. asta ar fi un lucru minunat!

am vb ieri cu mihai inainte de conferintza sa se puna asha 20-22...si o zis k o sa schimbe knd reinstaleaza serveru complet
#8
H@@H@H@
aseara ma intrebau oamenii pe steam cand se mai golste serveru sa aibe si ei locBig GrinConfusedhock: cica eram 31/29 :X:X:X:X:X
#9
24 - 26 zic ca ar fi mai bine .... Big Grin sa fie cat mai multi nici 32 ca se face lag
#10
TuTuNeL Wrote:24 - 26 zic ca ar fi mai bine .... Big Grin sa fie cat mai multi nici 32 ca se face lag

nu, o zis mihai k nu se face lag pot sa fie si 40 depinde ce conectziune de net are fiekre

da lasa 20 sau 22 + adminii full...si lasai k asha se face server sa ashtepte lumea sa intre...sa cumpere steam k sa aiba slot Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)