Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IAR AM LUAT :))
#1
am luat iar destroy de data asta de la lorried .. in jur de ora 17 pe snow .. nu am jucat mai mult de 5 min .. mi'a zis adutultm sa scot wall ca i'am dat un hs dragut i'am zis ca nu am nimic ca mai inainte mi'a fost scos banul si sa'mi faca poze sa'mi faca ce vrea... si dupa 1 min destroy by lorried ! Asta e instalam iar cs !

scz am uitat sunt "GoD" ip 89.136.162.170

scz am uitat sunt "GoD" ip 89.136.162.170

uite o poza


Attached Files Thumbnail(s)
   
#2
bre god, vezi ca pumnii mei minte nu are. crezi ca daca imi pui o poza gata scapi asa cu mine? codul se poate activa si dezactiva cum de altfel stii tu prea bine deja. si inca ceva jamine si tu verde: mai intrati si voi pe joc ca m am cam saturat sa vad cum amenintati cu scosu si rescosu adminelor pe aici doar pe baza unui ciufut de demo. codatii gen el se prind in timp ce joci am mai spus o si o repet pana va intra in capatana!!! deci ca sa se nteleaga, eu cand il prind pe joc l am ars pana va plictisiti sa i scoateti banul la sobolanu asta care va prosteste cum vrea el. eram cu skelember pe server si amandoi instant l am observat cu wallu si inca ceva ca si fapt divers, eu nu cred ca voi doi maharilor stiti mai bine jocul ca edward care pana acum nu am vazut sa aiba prea multi adversari pe server

iar cel mai bine ptr voi ar fi sa va ocupati de buna functionare a serverului si sa lasati partea cu codatii in seama celor care stau pe server si joaca zilnic, gen edward, vally, simplu, rad, dadley, eu etc etc
#3
Ok, va inteleg si voua frustrarile, dar nu ma puneti sa fac demonstratii. Pe voi daca va bat altii, gata vi se par codati. Ia sa vad eu cum rezolv sa rog niste jucatori buni sa intre un picutz pe u-s sa va arda maxim si sa vad ce concluzie trageti asupra lor.
#4
M-am uitat la demo si nu vad nimic in jocul sau, plus ca acum avem demo-urile intregi si i-am urmarit tot jocul, de altfel Edward si-a recunosct greseala si a spus si el ca nu are wall intr-un final.
Eu tare trag nadejdea ca va place sa jucati numai intre voi, sunteti paranoia tare.
Ai pus-o pe Lorri sa dea ban cu toate ca nici unul din voi n-a stat pe el. Demo arata clar. Si daca poze nu faceti, demo in opinia ta nu e valid ca ti se par ciufute, dam ban asa de-aiurea ca ti se nazare tie din experienta ta? tu ai impresia ca oricare admin ca Vally sau CeE? sau Edward nu si-ar lua ban daca ar juca strain pe alte servere? Evident ca si-ar lua! Acelasi lucru vedeti si voi la altii. Numai CeE? si-a luat 2 banuri consecutiv de la adminii nostri, poftim nivelul vostru. Tine minte ca n am scos admin pe baza ca eu am vazut demo-ul. Am scos pe baza a altor 3 admini cel putin ce si au dat cu parerea. Si daca crezi ca mi-s mahar si bulangiu o sa am grija sa fiu cu tine.
Astept inca 2 opinii pentru 11-Sep-2013 17:20 3.8M demo http://bans.u-s.ro/HLTV/11-09-13/
Inainte sa scot adminu lui Lorri.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
verde, e primul meu ban contronversat, si adutu a vazut ce bucati dadea razvan pe server si recunoaste ca sta pe server ca un rcpleier
#6
ai mare dreptate verde exact asa stau lucrurile .. daca apare servere unu care le poate face fata gata ban direct are cod ... eu nu ma cred bun dar dupa vreo 7 ani de cs pot sa zic ca ma descurc ..! Daca trebuie sa ma jur ma si jur .. sa nu ma mai ridic maine dim din pat daca am jucat vreo sec cu coduri pe acest server ! Eu nu ma incapatanez sa joc pe serveru asta pt ca nu e singuru din lume.. daca le sunt antipatic adminilor asta e nu mai intru dar am vrut sa stii ce fel admini sunt !
#7
Vally de asemenea la tine si-au dat cu parere alti 3 admini. Iau decizii in functie de feedback ul vostru, nu dupa cum cred eu.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#8
Ai unban...si pot spune ca am ramas fara cuvinte.
#9
ms Big Grin
#10
adutultm admin suspendat 1 sapt. mi-a dat pm ca el se face vinovat ca i a zis lui lorri
TC
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#11
=]]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)