Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I`m back :D
#1
Hello biatches .. acum ca sunt student Smile) cu acte in regula si in Iasi .. de acum vreau sa particip si eu la intalniri sau la vreo miscare ! De cand asteptam asta , damn it ! toate cele bune ! ne hauzim p`aici ..

p.s : poate nu am postat unde trebuie
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#2
Blaq is back!! Uite un pusti care il agreez Big Grin Intrebati-l de ce (ca nu stie) Smile)))
Reply
#3
bine ai venit ! nu te asteptam
Reply
#4
bun revenit domle`
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#5
Pana ieri nu erai student cu acte in regula? Big Grin
Reply
#6
Smile)) merci wakkk, JaMMiN intotdeauna mi`ai fost simpatic Smile)) .. mi`aduc aminte de campionatul 2vs2 ,merci gh0st

zuzuk ba da .. Smile) dar am zis ca nu sunt din iasi pana nu ma vad cu voi .. de mult aveam promisa o iesire cu voi , de acum vreo 2 ani de cand trebuia sa ajung la un gratar la ciric si a ajuns numai varmiu Pheno , so haida cu intalnirileeeee
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#7
o sa mai treaca inca vreo 2 ani pana ajungi si tu printre noiAngryAngel
Reply
#8
ce de treaba esti wakk Smile)
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#9
stiu sunt un nenorocit, dar si eu ma uimesc cateodata ,te asptept la fotbal sa-ti rup gladiolele te-am pupat.



AngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngel pace si curent fratelui blaq
Reply
#10
Intra wakk prin alunecare "a la baubau"
Reply
#11
bine ai revenit ! Shy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)