Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Help everyone or anyone!!!
#1
Stiti careva ceva despre <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.pcmadd.com/">http://www.pcmadd.com/</a><!-- m --> ?
Au oferte super bune si super ieftine, stiu ca produsele nu sunt noi si i am intrebat despre acest lucru si am primit ca raspuns asta:

Produsele refurbished sunt produse returnate inapoi de catre clienti, din
tarile Europene, in special UK in urma legii de retur in timp de 15 zile
le la momentul cumpararii marfii. Sau rchipamentele expuse in showroomuri
si magazine. Ca urmare, nu neaparat au fost defecte doar au un grad minim
de uzura, insa conform legii protectiei clientului , nu pot fi vandute ca
noi. Respectiv si pretul este cu 30% mai mic.
Nu dispunem de informatia referitoare care anume componenta a fost
defecta, insa echipamentele sunt testate de catre Dell in momntul
returului...retestate si ambalate de noi inainte de vanzare.
Produsele sunt expuse in magazinele Madd daca doriti sa vedeti starea si
functionalitatea acestora.
Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.

Stiu ca ar fi in stare sa zica orice sa si vanda produsele dar totusi stiti ceva povesti sau intamplari legate de ei?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#2
E un sh mai scump. Cele mai idioate magazine, precum neracomputers si pcmad, pai de ce sa dai o caruta de bani pe sh-uri, cand poti sa iti cumperi la super pret de pe forum. Sunt sute si mii de componente pe forumurile din iasi de vanzari cumparari. Daca vrei sa iti cumperi ceva verde, cauta pe forumuri, nu salva de faliment bishnitarii care dispun de spatiu comercial.

PM pentru forumuri, in caz ca nu le stii, si sunt forumuri iesene, testezi produsul inainte sa il cumperi!
Reply
#3
Depinde ce vrei verde, eu am o cunostinta la nera, si te pot ajuta.. eu asa mi-am luat laptopuBig Grin ,acum si forumurile de care zice playa sunt unele oferte rezonabile.
Reply
#4
apoi las ca la limitez la depozitul de calculatoare sau emag, iau ceva mai slabut dar macar e nou.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#5
Dc cumparati componente noi D-zeu va intelege! Singurul lucru care il inteleg e sa iti cumperi o componenta noua pt ca esti maniac si pt ca abia a aparut, cum sunt procesoarele alea de exemlu, sau nush ce placi video de stau astia la panda si asteapta ziua lansarii si dau o avere. In rest daca o componenta se gaseste pe forum la un pret de 3 ori mai ieftin ca in magazin.....
Reply
#6
Daca as cumpara de la un prieten as lua, dar asa cine stie ce o avut laptopul ala si cum o fost el carpit sa reziste.
Acu ca mi ai luminat ochii cu sh-urile, nu vad de ce ar fi mai bun un laptop la un oarecare tip de pe forumuri decat un sh.
E greu cu increderea, vreau siguranta, sa am pe ce sa mi fac licenta cat timp is plecat :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#7
Nu se aplica in totalitate in cazul laptopurilor. Am zis ca vrei sa iti faci un pc ceva prima data. Despre laptopuri nu iti spun nimic pentru ca sunt total impotriva lor. Eu daca mi-as lua un laptop l-as lua numai ca sa fie superportabil cu superacumulator, ceva slim, probabil un Mac.
Reply
#8
playa Wrote:Nu se aplica in totalitate in cazul laptopurilor. Am zis ca vrei sa iti faci un pc ceva prima data. Despre laptopuri nu iti spun nimic pentru ca sunt total impotriva lor. Eu daca mi-as lua un laptop l-as lua numai ca sa fie superportabil cu superacumulator, ceva slim, probabil un Mac.



Nu prea e convenabil cu mac'u am vrut sa-mi iau si eu ,dar e nasol cu bateria...
Reply
#9
mai nasol ii cu pretzu decat cu bateria Tongue
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#10
Bateriile tin super mult la mac-uri. De obicei te ajunge si la 5 ore cu un mac air!
Reply
#11
playa Wrote:Bateriile tin super mult la mac-uri. De obicei te ajunge si la 5 ore cu un mac air!

La cele noi , si doar daca le folosesti normal fara jocuri filme si alte prostiiSmile,si nu cred ca-ti permiti sa dai o caruta de bani pe un mac
Reply
#12
As da crede-ma, si o sa dau Smile E normal ca vb de mac-urile noi, si orice laptop tine mai putin cand il forjezi, dar macar mac-ul cand il cumperi chiar te tine 5 ore lejer, e ideal pentru calatorii!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)