Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Help ?:)
#1
deci inainte aveam windows xp si aveam de la calculator mai vechi si o placa audio..si mergea pe xp ,...acum am win 7 si nu merge acea placa.. totusi daca pun un sistem 2.1 merge...dar am un dvd 5.1 si se aude doar in 3 Smile
stie cineva cum sa aflu ce placa video am si ce driver sa caut sa mearga pe pe win 7 ?
Reply
#2
sunt multe programe cu care poti gasi drivere, eu personal folosesc Driver Genius Professional Edition, pt ca are modalitate de download si update automatic la drivere.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#3
ghost am downloadat programul ...mi-am luat driverele etc..dar se aud alea 2 pe fata +sub woofer + centru . dar pe spate se aude incet de tot...o solutie ?)Smile
Reply
#4
treaba e aiurea pentru ca win7 nu mai are suport audio hardware, ci doar software.adica cauta un program gen SRS SOUNDLAB pentru a activa si celelalte 2 canale Wink
Reply
#5
RZR Wrote:treaba e aiurea pentru ca win7 nu mai are suport audio hardware, ci doar software.adica cauta un program gen SRS SOUNDLAB pentru a activa si celelalte 2 canale Wink


exact, cautati un program, sau foloseste alt player incearca bpm sau ceva de genu sa vezi daca tot asha.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)