Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Help?!
#1
Ziua buna,am si eu o rugaminte,as vrea sa imi ziceti si mie niste jocuri gen(Alien),adica ceva cu monstri,extraterestri...ca tot am cautat si nu am gasit si sper ca cineva ma poate ajuta...As vrea niste linkuri de torent,sau macar numele sa incerc sa le caut...astept toate raspunruiel...
Al vostru LoadinG
Reply
#2
Wolfenstein,doom 1 2 si 3 ( nu le juca seara Smile) )
Reply
#3
serious sam.
prototype (f tare jocul Smile incearca-l)
the suffering 1, 2 (dar aia is mai mult zombie)
in crysis ai si extraterestri!
in gears of war ai extraterestri de asemenea
painkiller (ai extraterestri sa vomiti dupa :mrgreen: )
red faction 3 ( pe asta nu l-am jucat)

Aproape toate jocurile astea sunt foarte populare, nu ar trebui sa intampini probleme in a le gasi pe torrente!
Reply
#4
Pai acuma mi-ai dat ceva bun playa....da ar merge pe asa ceva ce am eu?
Procesor:AMD Athlon™2 X3 455 procesor 3.30GHz
4gm,ram
placa video de 1giga
hard de 300 giga...
Sa imi zici daca imi merg alea ce mi le-ai dat tu...sa nu donwloadez ceva si sa nu imi mearga dupaia...ms mult
Reply
#5
LoadinG Wrote:Pai acuma mi-ai dat ceva bun playa....da ar merge pe asa ceva ce am eu?
Procesor:AMD Athlon™2 X3 455 procesor 3.30GHz
4gm,ram
placa video de 1giga
hard de 300 giga...
Sa imi zici daca imi merg alea ce mi le-ai dat tu...sa nu donwloadez ceva si sa nu imi mearga dupaia...ms mult

Poti citi System requirements la fiecare. Dar pe scurt, ai un pc. bun si iti merg! Spor. Sunt multe jocuri de jucat.
Reply
#6
SERIA CALL OF DUTY !
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#7
LoadinG Wrote:Pai acuma mi-ai dat ceva bun playa....da ar merge pe asa ceva ce am eu?
Procesor:AMD Athlon™2 X3 455 procesor 3.30GHz
4gm,ram
placa video de 1giga
hard de 300 giga...
Sa imi zici daca imi merg alea ce mi le-ai dat tu...sa nu donwloadez ceva si sa nu imi mearga dupaia...ms mult
cam cam merge, placa video de 1gb...specifica mai exact...biti/procesor placa video/ddr/numele exact al placii! In principiu merge, dar 1gb ala la placa video nu ma lamureste, pt ca sunt placi video de 1gb foarte slabe! Bitii sa fie macar 256, si ddrul hai sa zicem 3, dar cel mai bine sa ai 4 sau 5! Cat despre frecventa la procesor al placii video, minim 650mhz Smile
Reply
#8
team fortress 2
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)