Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HAI SA FACEM PACE >>>>.....
#1
Ma bag si eu in seama si propun acest topic. E o idee de-a mea pentru ca cei care au un conflict pe server sa poata sa-l medieze cumva in public si chiar stinge. Stiu ca s-ar putea sa nu aiba succes topicul fiindca observ ca toti sunt cu orgolii dar e o incercare .

Succese. Ar trebui aici sa chem adminii la mediere dar las loc si pentru playeri.
Mihai
#2
eu miam rezolvat toate 'problemele' cu lupo...si am rezolcat tot...a fost doar o neintzelegere...dak am mai suparat pe cineva si nu stiu eu...sa posteze aici...k ii voi da explicatzii si dak sunt de vina imi voi cere scuze Smile

ms Smile
#3
Yo am avut conflict cu fff.multi playeri de pe u-s...nici nu le mai stiu numele oricum mam certat si cu ikks,pyro,dmx fost admin etc cel mai aprins a fost cred cu ikks chiar daca numai stiu cauza conflictului Big Grin:-?? dar stiu k in urma acestuia mi-am luat ban pe forum :| cer scuze tuturor celor carora leam gresit Smile si sa nu uit cel mai recent conflict a fost cu bofanel cauze top secret oricum cred k numai am la momentul asta nimik cu nimeni si nimeni nu are ceva cu mine Smile...frumoasa initiativa mihai Smile...inca odata imi cer scuze celor carora le-am gresit Wink
#4
G-o-G-u Wrote:Yo am avut conflict cu fff.multi playeri de pe u-s...nici nu le mai stiu numele oricum mam certat si cu ikks,pyro,dmx fost admin etc cel mai aprins a fost cred cu ikks chiar daca numai stiu cauza conflictului Big Grin:-?? dar stiu k in urma acestuia mi-am luat ban pe forum :| cer scuze tuturor celor carora leam gresit Smile si sa nu uit cel mai recent conflict a fost cu bofanel cauze top secret oricum cred k numai am la momentul asta nimik cu nimeni si nimeni nu are ceva cu mine Smile...frumoasa initiativa mihai Smile...inca odata imi cer scuze celor carora le-am gresit Wink
gogu nu a fost chiar conflict .....la faza cu top secret ai dovedit maturitate stim amandoi bine de ce.........e bine ca ne intelegem bine acum.......nu am nimik cu nimeni si cred nimeni cu mine ......bafta all
#5
G-o-G-u Wrote:Yo am avut conflict cu fff.multi playeri de pe u-s...nici nu le mai stiu numele oricum mam certat si cu ikks,pyro,dmx fost admin etc cel mai aprins a fost cred cu ikks chiar daca numai stiu cauza conflictului Big Grin:-?? dar stiu k in urma acestuia mi-am luat ban pe forum :| cer scuze tuturor celor carora leam gresit Smile si sa nu uit cel mai recent conflict a fost cu bofanel cauze top secret oricum cred k numai am la momentul asta nimik cu nimeni si nimeni nu are ceva cu mine Smile...frumoasa initiativa mihai Smile...inca odata imi cer scuze celor carora le-am gresit Wink

chiar si cu mine mai tii minte? Wink
#6
Sincer numai stiu cand mam certat cu tine Smile oricum scuze consider k u imi esti cel mai bun prieten de pe u-s WinkBig Grin ma inteleg cu multi f bine dar cu tine ma inteleg cel mai bine Big Grin bft Smile as vrea sa posteze mai multi aici in acest topic Wink
#7
ms gogu...sentimentul e reciproc si se stie si de ce...tu esti singurul care joaca in echipa....si cateodata e si EvolvE^
#8
Exact Big Grin dar ma enerveaza cand joc contra ta nu-mi place deloc pt k esti mai bun si numi place asta Big GrinSmile oricum sa o tii tot asa Wink
#9
Sincer ma asteptam la mai mult de la topicul asta Smile asteptam mai multi care sa-si spuna si sa-si rezolve supararile cu alti playeri de pe u-s Wink
#10
mdaa ......aseara am avut o pb cu jucatorul bullu ......dar bn l-am lasat in pace ca am o varsta la care zic ca poate is matur.......eram pe snow si jucam cu awp si incepe sa ma faca but si varzar si tot asa nush ce treaba avea el cu mn ca joc cu awp....nu m-a injurat dar m-a jignit .....nu i-am zis nimik doar ca e free game .......as vrea sa posteze aici .....te astept bullu
#11
Nu prea mai posteaza nimeni in topicul asta :|:| toti aleg sa se certe in loc sa se impace :|:|:|:|
#12
gogu vreau sa ne impacam noi 2 k neam certat
trebuia sa vii in bt sa ma bati mai tii minte Smile)
#13
Yo zic k ne-am impacat Wink dar faza era altfel yo am zis k ma tine sa vin in bt singur Wink k u ai zis k ma bati pana mea Smile eiii e bine k a trecut
#14
da Smile)
#15
nu m-am certat cu nimeni si ma inteleg foarte bine cu toti .
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)