Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propunere
#16
a fost harta aia pe u-s e zooper :X
#17
mie personal nu imi place nici o harta gen fy_ ;awp_ harti de incepatori care mor repede si vor sa joace iar cat mai repde sau pentru fragari

imi plac hartile gen ostatici plant bmb
#18
propun sa se bage si ceva harti de cutite 35hp ,35hp_2,1hp(cand suntem putini) etc
#19
si alte fy_harti ar fi bine , ca numai fy snow cand sunt putini .... parearea mea ..
#20
imi mentin parerea.. cum zice si varmiu.. pe hartile fy, awp, nu inveti cs... acolo principiul e - tragi in tot ce prinzi .. pe cand pe cs, de, ai nevoie de strategii, gandire, nu-s harti de apasaci... inveti cum sa-ti conservi banii, armele, inveti jocul in echipa. Mult mai multe avantaje ai daca joci pe de-uri decat daca joci pe fy-uri.
#21
fy_inferno tot e k lumea Wink pt lume putina.cu balcon cu ferestre e misto.te ascunzi
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#22
aim_map cand is 6 sau 8 maxim pe server. aim_map_usp se joaca si 6 la 6 sau mai mult aim_snow_tundra e f mare is 2 cladiri cu multe etaje cu sute de geamuri.merge si 10 la 10
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)