Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ghejan
#1
nume:Ghejan
prenume:Catalin
nick (actual si cu care ai mai jucat):Ghejan
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick):4
timp de cand joc pe server:nu stiu
sustinut de adminul (obligatoriu) :nam intalnit niciun admin pe sv
timp de cand joc CS:1 an
YM:catalin.ghejan@yahoo.com
ip:89.46.143.122
oras:Blaj
varsta:17 ani
steam id:am avut
#2
In primul rand pentru ce faci cerere, admin sau slot ? In al doilea rand eu nu te-am vazut niciodata pe server. M-am uitat pe bans.u-s.ro si ai doar 7 ore. Din partea mea ai CONTRA.
#3
pleaca uai si baga 100 de ore daca vrei sa fi baietas ,D
#4
in primul rand salut si bun venit pe forum.u-s.ro , joaca in continuare pe serverul nostru si demonstreaza ca esti capabil sa faci un joc civilizat fara injurii la adresa altor playeri , aratane ca esti activ atat pe server cat si pe forum si vei primi ceea ce iti doreti dupa ceva timp .

Sa ai o zi frumoasa in continuare .
#5
Interesanta cerere...N-am ce zice..

In concluzie : Nu poti sa culegi fara sa plantezi , dar intentia e buna...continua pe server , fa cunostinta cu vreo 2-3 admini (daca tot ziceai ca nu i-ai intalnit) , ia-ti steam etc etc etc...

P.S. : Chiar daca ceri ceva ce nu meriti...fa-o si tu mai cu talent.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick):4
timp de cand joc pe server:nu stiu
sustinut de adminul (obligatoriu) :nam intalnit niciun admin pe sv



cea mai tare cerere ever !!! PRO!
#7
like danutz...eu unul nu l-am vazut niciodata pe server...si am tot jucat,ba undercover ba cu adminu...
#8
slot nu vrei ?
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#9
nici slot nici nimic ! mai are si curaj sa ceara steam si el intra pe server si face reclama la un server care zice ca e al lui ! TC e inutila cererea
#10
CONTRA


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)