Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRATAR
#31
Se mai face ceva?
Reply
#32
n-am idee...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#33
o sa facem vara asta dupa ce vin toti de la mare si din concediile cu parintii ,!!!
dati sugestii cu reply in care scrieti ca sunteti liberi din data de :exemplu: , ca sa facem o medie a zilelor si stabilim cand va fi data de gratar !
Reply
#34
Deci nu va mai fi la acest sfarsit de saptamana ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#35
haha ! daca nu`i facut.. stabiliti`l va rog pe saptamana viitoare ! ma jur ca vin Big Grin !!!! am bani de drum ,mai trebuie pentru gratar si sanatate !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#36
Nu se va face nimic Intense. Mai bine scoate fata in oras la o pizza.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#37
de vreo 3 ani ati zis ca organizati ceva cabana , tot astept ziua cand vad un topic de organizat cabanuta vreo 2-3 zile ca asa m-as urca si eu in masina , mai iau vreo 2 fosti admini vechi (H_ost si virusflo) si decolam spre iasi.
Reply
#38
Imi pare rau sa aud asta .. da` chiar asteptam sa iasa ceva fain la care sa iau si eu parte .. dar asta este !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#39
Asa s-a ajuns mai nou, stai 1 an sa faci un gratar. Pana mai acum cateva luni, parca eram mai uniti, mai aveai cu cine vb, cu cine stabili, dar acum, nu stiu baietii prin care topicuri si prin ce moduri sa se mai atace unul pe celalat.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#40
faceam, dar trebuie si un lider , eu am fost bolnav , asa ca , voi nu ati gasit unul !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)