Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRATAR
#16
RaZeR_man Wrote:pf..pai atunci ramane pe sapt. viitoare zic eu..ca sa va planificati fiecare timpulWink
deci o lasam pe 7 sau 8?ar fi mai bine dupa cum zice si razer are fiecare timp fiecare sa-si planifice timpul!EU as putea sa ajung si pe 28,dar e mai bine sa fim mai multi cred ca asta e scopul!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#17
pai cam asta e si scopul zic eu..sa fim cati mai multi Smile..e nasol k incepe scoala...dar nah..
#18
pe 7-8 ar fi perfect
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#19
7-8 ramane pana atunci avem timp sa stabilim exact!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#20
scoala incepe pe 15.. n`ai ce sa`i faci.. sau pe 12 cand a incepe .. eu zic ca un 7-8 ar fi bine .. cu ocazia asta eu cu pheno adica varmiu am face rost de bani .. adica putem venit 100% Smile ..
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#21
Intense Energy Wrote:scoala incepe pe 15.. n`ai ce sa`i faci.. sau pe 12 cand a incepe .. eu zic ca un 7-8 ar fi bine .. cu ocazia asta eu cu pheno adica varmiu am face rost de bani .. adica putem venit 100% Smile ..
pe 7-8 a si ramas Smile
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#22
Cred ca am facut o greseala.m-a batut calendarul eu am crezut ca 7-8 cade sambata sau duminica,dar defapt e marti-miercuri,deci propun sa schimbam data gratarului pe 4 sau 5!!!Astept parerii!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#23
pe 4 am zi de apa calda si nu pot veni Smile)
si pe 5 plimb cainele Smile) ..

joking XD ..

se poate si asa ..
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#24
e bine si asa pentru mine
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#25
in principiu pot veni insa nu pot sta mult..pe 7 am restanta, mai tre sa mai invat...Big Grin
#26
Si ca sa fie frumos il facem tot unde l-am facut data trecuta,sa avem unde sta jos,sa avem gratar si toate alea
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#27
o alta locatie ar fi pe bucium la cabanute .
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#28
Cum credeti,dar sa stabilim un loc sa nu ne trezim in ziua gratarului ca nu stim unde facem!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#29
Mergem tot la Ciric, zic eu . E mai accesibil .
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#30
Majoritatea stim locul,ne cunoastem si cu personalul Smile) suntem prieteni si cu gratarul
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)