Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GG MOARTEA
#1
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: CS.U-S.RO [forum.u-s.ro]
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBans] Reason: 'Game Destroyer'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBans] Your IP: '92.81.172.54'
[AMXBans] ===============================================
] say ai sa ai adminu suspendat



Daca vede cineva si e amabil sa imi scoata banul ! Iar pt moartea esti praf prietene daca tu crezi ca eu am cod , mai ales pe india ...... oricum este demo !!!

Nick name atunci pe server : MiLLioN
Nick name cu care am mai jucat : CeE?
#2
unban done, stiam eu ca tre sa o patesti eram curios cine face pasul :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
mai nasol e ca mi-a dat destroy X(X(X(X tre sa reinstalez cs-ul !!!

Oricum nu se face asa prietene ... Fa-mi o poza ,un demo inainte ,fa ceva ... nu destroy direct ! ! !
#4
se mai intampla Smile
#5
pfff Smile)
#6
deci tu erai =)))
oricum joci mai slab decat de obicei, ai o mana rupta?
#7
Tu erai CeE? ?Smile) Ma si gandeam eu cine ii face concurenta cu awp-ul lui CeE?... MiLLioN... si cand colo tu erai. Smile) Stiu ca moartea!@# ti-a dat odata blind si iti dadusem si eu ca pareai prea bun, dar vad ca el a mers mai departe. Smile) Ti-am mai zis si alta data... joaca cu nick-ul tau... sau vrei sa ne testezi abilitatile de admin ? Big Grin
#8
am avut dreapta rupta sam facut pauza 2 luni , da m-am intors Smile ps vally oricum te fac si cu o mana rupta Smile)

am ras cu moartea ca mi-a zis sa scot codurile , dar si eu berbec ... da prietene gata le scot Smile) eu am crezut ca glumeste da el chiar mi-0 dat destroy Smile)
#9
Smile)) pl ti-am zis si acu vreo 2 zile sa intri cu nicku ta.. .. cat despre moartea nu are rost sa vb aiurea, ca poate sunt 2,3 admini care nu ti-ar fi dat ban, in rest toti.
personal nu am cum sa-i dau nici warn lui moartea, joaca bine, e admin bun, tu ai stilul tau, deci sa zicem ca e probabila chestia cu banu sau destroy etc..

admini alta data dati un amx_who in consola
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#10
:Smile))) nu exista comanda amx_who pt unii
#11
ghost nu e vorba sa ii dai warn sau altceva ca , dupa cum vedeti am postat la ban/unban nu la reclamatii , dar trebuie ktiva sa fie mai atenti ... diferenta dintre un codat si unul care joaca bine se observa destul de repede... Asta incerc eu sa sublinez , mai multa atentie..... Siiiiiii cand nu esti sigur o poza e SFANTA, sau un blind .... de cand joc cu nickul asta mi-am luat la blinduri de le-am pierdut numarul dar nu ban.
#12
Ok, acuma ca ne-am jucat, amuzat, reintra-ti in atributiile de admin si joaca cu numele tau Big Grin si nu mai baga adminii in situatii jenante!
Sigur si-a invatat lectia si ceilalti au avut ce invata!
Topic closed and have fun!
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#13
Mda si dadley ma batea la cap sa stau pe Milion ca are nush ce, eu i-am zis ca nu prea cred, dar in 2-3 minute ai iesit...norocul tau arunci ca probabil te articula
#14
faci pe tine..nu esti asa bun!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)