Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotbal in weekend ?
#61
Darkclan#B.u.T. Wrote:A fost super iesirea. Speram sa punem de un gratar cat de curand la Ciric. Totusi, pacat de faza cu banii. Nu prea au iesit Smile)


gratar ciric??? suna bine Big Grin in perioada 3-10 iunie se poate ;Wink ??? sau macar o iesire la o terasa cv.. dau o tequila Big Grin k berea ingrasa Smile)
noth!ng Heart u-s
Reply
#62
se poate 3-10 iunie :mrgreen:
Reply
#63
ooo...deci jammin..sa inteleg ca esti in ro? te cunosc si eu in sfarsit Wink)
noth!ng Heart u-s
Reply
#64
daca vreau eu ma cunosti! :mrgreen:
Reply
#65
amis Wrote:
Darkclan#B.u.T. Wrote:A fost super iesirea. Speram sa punem de un gratar cat de curand la Ciric. Totusi, pacat de faza cu banii. Nu prea au iesit Smile)


gratar ciric??? suna bine Big Grin in perioada 3-10 iunie se poate ;Wink ??? sau macar o iesire la o terasa cv.. dau o tequila Big Grin k berea ingrasa Smile)
Dapai cum sa nu se poata 8)
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#66
Smile) bine bine jammin.. nici o problema... pot sa ma fac ca nu te vad Smile) Tongue

pai propunti si voi o data...daca e in weekend... eu propun pe 9 sau 10... dar eu pot si in timpul sapt Big Grin ca doar am vacanta..ce dracu Smile))
noth!ng Heart u-s
Reply
#67
amis Wrote:ooo...deci jammin..sa inteleg ca esti in ro? te cunosc si eu in sfarsit Wink)


si pe mine
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#68
count me inWink
Reply
#69
ma bag si eu la un gratar Big Grin
Reply
#70
auz. mancati lorri la gratar.. daca se baga ea..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#71
=)) in sange sau mai crocanta ?

Vin si eu .. cu autocarul Smile))) voi pregatiti gratarul si bautura
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#72
Catalin Wrote:=)) in sange sau mai crocanta ?

Vin si eu .. cu autocarul Smile))) voi pregatiti gratarul si bautura

sa o pregatim pe Lori adica. Mai aducem una ca ea sau te temi ca te ingrasi prea tare? :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)