Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotbal in sala?
#16
daca e in week-end..vin sigur ramane de stabilit ora ..ar fi bine inainte de ora 18:00 !
Reply
#17
se mai merge la fotbal ? sau facem topicuri de dragul de a face ?
Reply
#18
Nu stiu postati o alta data, am fost ocupat toata saptamana.... si poate se gandeste si cineva sa faca o rezervare!
Reply
#19
wakkkK Wrote:Nu stiu postati o alta data, am fost ocupat toata saptamana.... si poate se gandeste si cineva sa faca o rezervare!
pai daca ai venit cu ideea la gradinari fa si rezervarea
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#20
:cry:
Reply
#21
eu sunt on !
Reply
#22
As juca si eu un fotbal varf inpins de la spate :lol: :lol: :lol: un on cu juma de gura :oops:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#23
merg la sala in fiecare saptamana in fiecare marti si joi cu cei din conducerea campusui moca... daca doriti si va hotarati pot sa ma interesez pentru 2 ore pe sapt intr-o zi (in fiecare saptamana), desigur daca e ceva sigur si am pe cine sa ma bazez (unul din terenurile sintetice de la sala din tudor+1 teren nou facut langa caminult T9, sau sala in sine, de preferat ar fi pe teren ca frig mai avem o luna jumate apoi se incalzeste si sincer am jucat si in decembrie afara), chiar nu mai stiu tariful de cand plateam anul trecut (ceva gen 120 ron / 2 ore).
daca doriti sa spuneti sa pot vorbi din timp Smile <evident am si un nr de tel pentru gradinari dar parerea mea ca nu se compara cu suprafetele de joc mai sus mentionate>
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)