Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotbal 12 sau 19 septembrie
#16
daca asa .. vin cu varu .. + ca tre sa`l invats fotbal pe wakk :">
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#17
Intense Energy Wrote:daca asa .. vin cu varu .. + ca tre sa`l invats fotbal pe wakk :">

Stai jos 4, nu ma ai ce sa ma inveti.

@ pheno, am pus duminica pentru ca sambata unii se mai duc in oras sau au treaba.



@ playa, poate il tragi de maneca si pe Lol :lol:
#18
naspa atunci. HF
YES, OH MY GOD
#19
+ Politia de Frontiera daca nu ma inchid pan`atuncea
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#20
cand va hotarati cand si cum dati un semn ..ca ala cu rezervarea nu ma asteapta pana sambata duminica ..de preferat ar trebui sa il sun...maine ca sa programez ..ca se joaca la agro,si se fac rezervari non stop
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#21
inca ceva...daca nu ne strangem 18 ..e ok ..puteam juca si 15 ..echipe de 4+1
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#22
daca imi vine alocatia pana pe 12 vin si eu. mai fac dupa rost de niste bani, si voi veni cu trenul ajung pe la ora 2 in iasi, si plec cu autocarul . acum numa sa se grabeasca postasul
YES, OH MY GOD
#23
pe 19 ar fi ideal,ne-am aduna mai multi!Eu unul nu pot sa ajung!HF
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#24
Pe 19, ar putea veni si razer, probabil si bau bau nu stiu, cum doriti si dvs mi-e unul mi-e indiferent. e weeekend ,deci nu am scoala
#25
19 sa fie dar atunci !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#26
S-a strigat bingo!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#27
Daca vine playa am sa fac tot posibilul sa vin si eu, numai sa tina vremea ca daca ploua sau e nasol nu ma misc Smile
#28
posibil sa vina si ikks
#29
din pacate nu pot veni..
#30
darkclan Wrote:19 sa fie dar atunci !
atunci playa nu vine=> nici LoL nu vine


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)