Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foarte frumos
#1
Intr`adevar s`au pus admini cu experienta in ceea ce priveste cs`ul Smile numele cu care jucam era WhacKkK

BANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin CS.U-S.RO [forum.u-s.ro]
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Reason: '06" "Game Destroyer"'
[AMXBANS] Length: 'permanently'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:1:19929377'
[AMXBANS] Your IP: '92.81.212.106'
[AMXBANS] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check your console? WTF?

Pentru ca nu am uitat sa joc cs asta nu inseamna ca am cod Smile asta a fost cadou de revenire? Smile) Culmea ca mi`a banat steamu`... admin parca era "aix" sau nu stiu cum era... nu am fost atent la numele lui
#2
valeu Big Grin ... ai venit pe forum ... fain ... te ashteptam Big Grin Am demo`ul stai linishtit .... dupa parerea mea ... ii ca ai avut aim ... acuma o sa verifice expertzii .... si vor hotara ei daca ii cum zic eu sau nu .... poate n`am vazut eu bine ... orice om gresheste Smile
Or inceput playerii sa se planga de tine .... m`am pus spec si am facut demo .... stai linishtit ca nu tz`am dat numa asa

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.2shared.com/file/uK9m8jJE/whackkk.html">http://www.2shared.com/file/uK9m8jJE/whackkk.html</a><!-- m --> <----- demo whackkk


O zii buna ...


Adminii vechi .. rog sa verificatzi demo`ul ... si sa stabiliti voi consecintzele
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#3
nu vad nimic Smile
#4
xplayer Wrote:valeu Big Grin ... ai venit pe forum ... fain ... te ashteptam Big Grin Am demo`ul stai linishtit .... dupa parerea mea ... ii ca ai avut aim ... acuma o sa verifice expertzii .... si vor hotara ei daca ii cum zic eu sau nu .... poate n`am vazut eu bine ... orice om gresheste Smile
Or inceput playerii sa se planga de tine .... m`am pus spec si am facut demo .... stai linishtit ca nu tz`am dat numa asa

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.2shared.com/file/uK9m8jJE/whackkk.html">http://www.2shared.com/file/uK9m8jJE/whackkk.html</a><!-- m --> <----- demo whackkk


O zii buna ...


Adminii vechi .. rog sa verificatzi demo`ul ... si sa stabiliti voi consecintzele


Come , Come .... cum vrei...... nu am venit cu chef de cearta pe serv... nu ti`am facut nici reclamatie....
#5
ii ok ... daca am greshit asta e .... imi asum responsabilitatea .... EU AM DAT ..si RECUNOSC Big Grin doar nu`i moartea de om ... daca am greshit imi cer scuze Smile primesc warn ... sau remove Big Grin
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#6
xplayer Wrote:ii ok ... daca am greshit asta e .... imi asum responsabilitatea .... EU AM DAT ..si RECUNOSC Big Grin doar nu`i moartea de om ... daca am greshit imi cer scuze Smile primesc warn ... sau remove Big Grin

chill , holmes...vreau doar sa`mi spuneti cum scap de destroy ... e dat pe steam...
#7
din pacate trebuie sa reistalezi cs`u ... si ban`u tzi`l va scoate un admin mare
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#8
Horcrux Wrote:
xplayer Wrote:ii ok ... daca am greshit asta e .... imi asum responsabilitatea .... EU AM DAT ..si RECUNOSC Big Grin doar nu`i moartea de om ... daca am greshit imi cer scuze Smile primesc warn ... sau remove Big Grin

chill , holmes...vreau doar sa`mi spuneti cum scap de destroy ... e dat pe steam...

sterge folderul cstrike.. din steam..
#9
Nu mai dati destroy la oameni cu steam , daca il suspectati de cod , atunci banati`l pe steam id , postati demo pe forum si persoane mai experimentate vor decide daca respectivul are cod sau nu .



ps: bine ai revenit savy , vad ca te-ai reapucat de jucat cs , trimite-mi un pm cu nume si parola pentru slot
#10
ok ... zis si facut Big Grin
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#11
Eu m-am saturat sa vad ca ati inlocuit banul cu destroyul. Destroy se da doar la coduri nesimtite nu la dubii! A fost ultimul destroy nesanctionat. De maine se scoate adminul pe loc pentru destroy cu dubii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)