Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film marca cs.u-s.ro?
#1
este cineva capabil sa faca un filmuletz de 15 sec pentru cs.u-s.ro? sau sa cunoasca pe cineva care ne poate ajuta cu filmuletul..
am nevoie de el pt LTV sa ruleze in pauze pe proiector, adik pe 10 seara sa fie gata..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#2
15 secunde despre comunitatea u-s ?
Reply
#3
GoodFeLLa Wrote:15 secunde despre comunitatea u-s ?

da despre comunitate .... forum.u-s.ro, cs.u-s.ro, topavr.ro, facebook, intalnirile voaste(fotbal, gratar, beute)
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#4
Hope you like it! E o prezentare power point, nu prea am avut timp sa mai scriu despre altele!!!


Attached Files
.rar   u-s.rar (Size: 255.85 KB / Downloads: 15)
Reply
#5
f bine wakk, dar nu e ceea ce voiam eu.. uite cateva indicii:

1. in primul rand trebuie sa fie format video
2. sa includa cam tot despre u-s.ro

. scroll pe forumu-s.ro, plus unu 2 clickuri
. scroll pe topavr.ro, plus unu 2 clickuri
. apoi 10-20 headuri de pe server, o scarita o schema ceva.. sa se vada ca nu suntem buti...
. apoi poza cu comunitatea(2 poze lipite, una cu grupul cum si una cu voi la baut)
. apoi se termina cu poza finala "join cs.u-s.ro" cu sunet "join us" - eventual cu un efect ceva sau macar reverb ..

folositi programe de captura desktop si la facut filmulet cu headuri va pricepeti voi .. bineinteles cu o melodie pe masura.. sunt atatia dj in comunitatea asta si cameramani si mai stiu eu.. nu mai am decat 6 zile la dispozitie deci va rog sa vedem cateva filmulete misto .. bineinteles ca o sa le folosim si cu alte ocazii nu doar LTV.. ms mult si spor la treaba.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#6
intram cativa pe serverul de mix si facem un demo ceva cum ne lovim pàcolo, un combo una alta. strang cativa oameni sa facem?
Reply
#7
GoodFeLLa Wrote:intram cativa pe serverul de mix si facem un demo ceva cum ne lovim pàcolo, un combo una alta. strang cativa oameni sa facem?


de preferat pe server live si dupa faceti selectii si folositit HLTV, folositi desktop recorder doar pe demo Smile k iasa aiurea pe direct

sau puteti folosi ce a fost la campionat-ul treqt Smile

pt editate video va sugerez Ulead VideoStudio...e bestial...cu ala am faqt si filmuletzul de este postat si pe youtube cu u-s
Reply
#8
RZR tu te pricepi , baga mare !
Reply
#9
ma ocup diseara de ceva actiune!
Reply
#10
deabia astept sa`l vad Smile .... imi place aici la voi Big Grin ... suntetzi o adevarata familie ...

RESPECT CS.U-S.RO TEAM !!!
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#11
Copii mai este o saptamana, hai sa facem filmuletul. Cand ne intalnim pe server sa facem niste scheme ceva?!
Reply
#12
Eu unul nu ma prea pricep la facut asa ceva. Daca va pot ajuta cu altceva, cu cea mai mare placere .
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#13
eu sunt disponibil daca e
Reply
#14
treaba sta asa.la facut filmuletz din poze cu iesiri, etc deale noastre.ma pricep cat de cat.nuah ce o sa facem cu filmuletu din cs.mai ales ca ghost a zis ca tre sa fie can de 15 s, ori nu ai cum sa bagi si poze de la iesiri, si headuri pe server..etc.tre sa stim exact ce o sa contina filmuletu
Reply
#15
pai de ce nu ai cum? .. fa filmuletul cu headuri fa filmuletul cu poze si e greu sa le unesti?.. ca nu prea inteleg..
.. sau nu stiti sa faceti avi din headuri.. fac eu dati-mi materiale si fac eu filmuletul..

...pai headurile tot cu poze le faci ... sau p.l.m.. level explicale tu cum sa faca sau ajutai si tu..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)