Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feed-back noile plugin uri
#1
Deci, din nou. Ce parere aveti de noile plugin-uri?
Mie personal mi se pare o idee buna faza cu restartu. De multe ori mi s a intamplat sa fie mai multi de 3 admini pe serv si sa le fie lene sa dea restart.
Plugin-ul cu cutitele si ala e frumos dar nu am inteles logica ordinii.
-runda arme
-runda knife
-rr
-incepe jocu

Nu stiu daca e posibil sa se dea rr automat dupa 60 de secunde spre exemplu nu dupa ce se bat toti cu cutitele, ma gandesc ca unii vor umbla aiurea pe harta si pana se vor gasi dureaza o runda intreaga. Adica runda de warming sa fie mai scurta - rapida

Si eu agreez per total ideea
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#2
Da, ar trebuie runda knife, rr si normal. Ideea e buna, am vazut ca le place jucatorilor.
Reply
#3
Se citeste de jos in sus! E copy-paste din chat

» JaMMiN - 13-03-01:40 -- Nu stiu daca m-ati urmarit toti...dar zuzuk intelege ca stie ceva programare cred
» JaMMiN - 13-03-01:40 -- Dupa care sa se faca respawn apoi rr imediat dupa respawn, pt ca la respawn se initiaza autobalanceul, si ca sa se execute trebuie restart sau new round...deci restart
» JaMMiN - 13-03-01:37 -- Ar trebui sa aiba 45 de sec runda in cazul nostru ca sa nu murim de plictiseala...ca de obicei pe alte sv cu pluginul asta runda oricum e gata un pic peste 30 de sec pt ca e de fun
» JaMMiN - 13-03-01:36 -- Si cam asta e logica
» JaMMiN - 13-03-01:35 -- Pe inf de obicei e numai mid....pe nuke de obicei e afara si arena x1
» JaMMiN - 13-03-01:35 -- Exemplu pe d2 se joaca mid....si lung....si chiar scara
» JaMMiN - 13-03-01:34 -- Normal runda de knife e pt ca sa aiba timp toata lumea sa se conecteze si apoi sa se faca autobalance. Iar de obicei pe runda de knife se joaca la intalnirea adversarului pe cel mai scurt drum
Reply
#4
asha da, asta inseamna o discutie care o putem vedea si peste 10 ani, nu in chat,

- a gresit zuzuk cu runda de arme prima data, da nush cum masa, doar cand am testat era bun .. o sa schimbe cand vede topicul, adik se schimba mapa si direct prima runda 45 sec de knife, apoi restart.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#5
runda de dinainte de knife a fost pusa asa pentru ca se considera ca atunci se conecteaza jucatorii, iar la runda 2 vor juca toti lame. Asa a fost gandit si testat gh0st numai ca noi fiind doar 2 au durat rundele mai putin.

In final doriti sa pun 45 sec runda de knife? si atat?!

LE: am pus si conditia ca restartul sa fie nu mai tarziu de 45 secunde la runda de knife.
Reply
#6
super
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#7
pune si sa se dea utomat rr si sa inceapa pistoalele chiar daca nu castiga nici o echipa...in seara asta s-a jucat runda de lame de vreo 3 ori,pana am dat slay la o echipa Smile
Reply
#8
http://forum.u-s.ro/Thread-plugin-knives daca tot ati facut alt post...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)