Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fara arme!?!?!?!
#1
Sunt unele harti, astea cu armele jos, la care se trezeste un admin sa zica ca fara AWP sau fara Arme si incepe sa dea asa de nebun kick pentru chestia contrarie.
Si asta doar la unii admini care se apuca ei sa fie mai superiori ca ceilalti, sa arate ca ei pot sa faca legea. Parca era free game, nu?!?!?!?!
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
#2
Toarna-l aici. Doar suntem o "familie". Nu avem secrete. :twisted:
#3
Anarchy Wrote:Toarna-l aici. Doar suntem o "familie". Nu avem secrete. :twisted:
Nu torn...doar ca vreau sa ma lamuresc daca este sau nu voie...sau asta sta la latitudinea fiecarui admin?!?!
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
#4
Tu pierzi, ascunzi omul. "Sa iasa singur", sa posteze aici un raspuns, atunci.
#5
Anarchy Wrote:Tu pierzi, ascunzi omul. "Sa iasa singur", sa posteze aici un raspuns, atunci.
Nu e unul...is majoritatea deci rar vezi pe unul care sa permita pe awp_bycastor (sau cum mai e) folosirea armelor din casa...is prea multi de nominalizat
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
#6
pe awp_bycastor, da este "interzis" folosirea armelor din casa si a grenazilor. Asa "am gasit" regula, asa "am tinut" si eu cont de ea, la adminat.
#7
Eu asta vroiam sa stiu... daca e o regula sau fiecare face cum vrea.
Am inteles acum.
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
#8
Nu pot schimba regulile eu, respect ce am gasit aici, inclusiv ce zice un "superior" pe o anume harta.

Oricum, pentru orice nelamurire, "nominalizare", "fara verigi slabe in lant".. nu ezitati. Postati, discutam, "indreptam".
#9
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/regulile-serverului/reguli-harti-t588.html">regulile-serverului/reguli-harti-t588.html</a><!-- l -->

UITA`TE LA CE A SCRIS VERDE!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)