Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facem un UP??
#16
@catalin, daca pui comanda ca playeru sa vada adminii online il poti incuraja sa se activeze si sa faca prapad cand nu e admin, cred ca adminii trebuie sa ramana "secreti" in continuare, eventual un plugin cum au la cs16 cu "1 admin ascuns" Smile 
Reply
#17
Catalin  deci  multumesc in primul rand ca ai reusit sa faci niste  modificari Wink) >Big Grin< apreciez timpul acordat ! Dar te mai rog asa  sa incercam si cu sunete  daca ingreuneaza   le scoatem  ..... te rog sa  vb cu cel care a facut   grupul pe fb sa  dea liber sa intre toti  Wink) sa devina  mai  activ  gen poze print  puii mei   orice  Smile) decat sa stea inchis  mai bine deschis sa stie lumea de el .... Si sa nu uitam  ! CAUTAM ADMINI TINERI !!!
Reply
#18
In top3 e ala Profanatorul care i-a injurat pe toti mai bunicei asa ca cica joaca cu cod. Si pe mine ma freak la icre si tot imi zice ca is admin cu hack. Deci asta cu dat admin celor din top3 e valabila, dar nu cand se joaca doar fy_snow toata ziua.
Reply
#19
(04-01-2015, 10:06 AM)JaMMiN Wrote: In top3 e ala Profanatorul care i-a injurat pe toti mai bunicei asa ca cica joaca cu cod. Si pe mine ma freak la icre si tot imi zice ca is admin cu hack. Deci asta cu dat admin celor din top3 e valabila, dar nu cand se joaca doar fy_snow toata ziua.

Aici ai dreptate, n-as vrea sa riscam sa avem oameni cu ban din cauza la jucatori total lipsiti de experienta. probabil le voi da doar acces la slot, schimbat harta si acces la amx_kick.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#20
(03-31-2015, 11:09 PM)oNighto Wrote: Catalin  deci  multumesc in primul rand ca ai reusit sa faci niste  modificari Wink) >Big Grin< apreciez timpul acordat ! Dar te mai rog asa  sa incercam si cu sunete  daca ingreuneaza   le scoatem  ..... te rog sa  vb cu cel care a facut   grupul pe fb sa  dea liber sa intre toti  Wink) sa devina  mai  activ  gen poze print  puii mei   orice  Smile) decat sa stea inchis  mai bine deschis sa stie lumea de el .... Si sa nu uitam  ! CAUTAM ADMINI TINERI !!!


Grupul e facut de mine si mai sunt inca 2-3 admini si dau attend la toata lumea adaugati si voi oameni Smile  postati poze un o sa stau eu sa pun poze sau stuff, daca vrei sa  postez poze, posteaza, mai mereu fac up'uri cand am timp liber 
Reply
#21
Wink) Eu  cand  am primit  admin ca meritam nu  ca  joc pro  sau ca  pup in fund sau ca  vai ma cunosc  cu ala Wink) adminii care sunt pe  server  pot urmari  comportamentul  oamenilor ....  si cei care sunt activi  pot primi de proba  zic  eu  admin  !!! eu nu  garantez ca cei de pe  primele  locuri in top15 Smile) sunt acolo pe merit sau au stat  noaptea pe fy_snow  si au facut  intre ei  kill .... :-@  deci pur si simplu selectam  pe cine credem noi util  ...Wink) dam de proba  gen  ban  temporar  kick  votemap  blind ...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)