Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FOTBAL - 8 Octombrie 2013, ora 20:00 - Asachi
#1
Stimati jucatori, jucatoare, majorete si antrenori,
Cei cu spirit sportiv, cei care vreti sa jucati fotbal de Champions League, cei cu chef de distractie sau care pur si simplu nu vreti sa petreceti o seara de Marti in casa, treceti-va pe lista de la linkul urmator.

Lista FOTBAL: http://goo.gl/0Sk1xa

In stilul U-S, toata lumea e asteptata. Nu mergem sa castigam, ci mergem sa ne distram. Nu conteaza cat de bine stii fotbal, daca stii cum arata o minge poti sa vii sa joci cu noi.


Daca aveti alte propuneri in legatura cu locatia, data si ora, spuneti. Duminica seara o sa fac rezervare.

Va rog, da-ti mai departe.

EDIT:

A RAMAS DE LA 20:00 LA ASACHI, IN TUDOR ( TERENURILE DIN SPATE ).

60 lei ora.

Daca aveti vreo problema sunati-ma la 0751 156 960.
Reply
#2
locatie: undeva in tudor
ora : dupa 19 pot in timpul saptamananii (in weekend oricare ora)

ps: posibil sa ii adun si pe danutzz si pitique (sss) asta dupa ce se stabileste ora
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#3
deci +kento,pe danutz il adun din camin ca sta pe langa mine..si cred ca mai aduc eu pe colegul de camera...deci undeva in tudor dupa ora 8 sa fie?Smile
Reply
#4
20:30 ?
Reply
#5
Cam greu 20:30, ca terenu se inchiriaza din 2 in 2 ore. Poate doar de la 22.
Reply
#6
ORICAND mi-e dor de voi deci eu si eq vom fi acolo cu masini cu tot !Big GrinBig GrinBig Grin
Reply
#7
Pai treceti-va pe lista din primul post, sa stim o treaba.
Reply
#8
wa dadley, sa inteleg ca tu nu vii sa joci?
Reply
#9
eu vin fara nici o problema indiferent de ora .
Reply
#10
cat $$$$$$$ trebe?
Reply
#11
k4k4, esti pe lista?

sa vedem. la sportpub e mai scump, la asachi e mai ieftin. unde vreti voi, acolo sun. In jur de 15 lei o sa fie, oricum.
Reply
#12
baitanii o ora mai devreme de 22 se poate?Big Grin daca e la 20 e bn chiar si mai devreme Big Grin
Reply
#13
nu, nu joc. O sa fiu spectator
Reply
#14
mai bine pe unul din terenurile de la Asachi.costa vreo 60 de lei ora
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#15
Daca bagati HLTV ma uit si eu la meci Smile)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)