Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FOOTBAL
#46
bodu si eqqq au facut treaba datorita mie ca am intrat in poartaSmile) ca tot eu am decis meciurileSmile)
#47
cand am stat in aparare nu am luat gol...cand am stat in fata am dat gol...si am aparat si 2 penaltiuri din 3
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#48
si am dat si 2 goluri la inceputSmile)
#49
burlakule...eu am luat si nr de tel a fetei din autobuz....am un plus fata de tine=))) chiar in momentul asta ma intreaba ce fac maine=))))
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#50
Messi Verde o venit fumat la fotbal ca si-a bagat-o singur in poarta. Smile)))))))
#51
de la ora 8 pana la ora 9 cand am venit aveati un meci castigat

de la ora 9 la 10 a`ti castigat 3 sau 4 si puteati lejer sa castigati inca unul dar a`ti avut ghinion

eeeh ce mult conteaza un antrenor de valoare pe margine =))
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#52
eq :O:O:O Wrote:Messi Verde o venit fumat la fotbal ca si-a bagat-o singur in poarta. Smile)))))))
Banel "Coloratu" Nicolita Smile) nu-l mai chemati la fotbal Smile)))
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#53
:lol: :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#54
Fotbal vs Manutza = >mana stanga rupta de 2 ori (2007)
nas spart ( cand eram mic)
clavicula dreapta rupa (mai 2010)
timpan spart (mai 2010)
fusura pe craniu (mai 2010)
hematom pe creier (mai 2010)

Concluzia da-l Drac de fotbal .....
#55
tu cred ca faci lupte libere nu fotbal Confusedhock: de ti`ai rupt atatea

da cum naiba ai avut hematom?ai dat cu capu de ciment?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#56
danutzZ Wrote:tu cred ca faci lupte libere nu fotbal Confusedhock: de ti`ai rupt atatea

da cum naiba ai avut hematom?ai dat cu capu de ciment?

da.. m-alovit unu cu capu la tampla, mi-am pierdut cunostiinta si am cazut cu capul de pardodeaua aia din sala
#57
Frate si eu am avut piciorul rupt la fotbal am avut si tibia si peroneul rupt.Am stat vro 3 luni cu el in ghips si inca vro 3 luni recuperare!!Glezne sucite din astea am avut,dar nici ca tine Smile)))
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#58
Inseamna ca practicati altfel de fotbal pe acolo .
#59
e periculos cu voi.pana acum am avut doar julituri in palma cand jucam pe ciment si cam atat si sper sa raman doar cu astea de acum incolo Smile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#60
Topic closed :!:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)