Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FILMULET NOU U-S
#1
Am urcat un filmulet cu u-s community proaspat facut Big Grin
Apare indata pe canal, dureaza pana il converteste serverul, probabil 3-4 minute

http://topavr.ro/user/playa
Reply
#2
http://topavr.ro/U-S-Community-We-Are-The-People_v4194
Reply
#3
asta-i. e bun de reclama :d
Reply
#4
Frumos frumos , la mine trebuia sa pui wakkK si omgTW :lol: :lol:


ps: sa-mi dai si mie prima poza, :mrgreen: pe mess
Reply
#5
Uitandu-ma la filmuletul tau si la cel facut de RZR, am putut observa cum majoritatea dintre noi s-au schimbat, fizic vorbind.
Parca ne-am mai maturizat, parca timpul si-a pus amprenta pe figurile noastre.
Totodata nu pot sa nu observ cum Lorri "a noastra" a devenit din ce in ce mai buna...sper sa nu mi se para doar mie (alta fata nu este pe US deci de ea comentez iar de cele care au fost si au plecat nu am ce sa zic).
Speram ca aceste filmulete sa fie continuate cu fotografii ale intalnirilor dintre U-S si cei pe care nu i-am vazut niciodata face-to-face, Zuzu si Marian.
Sper sa ne auzim/vedem macar in jumatate din "formatia" actuala si peste 10 ani..

Reply
#6
Hmm, eu unul nici nu stiu cum au trecut 2 ani ,alaturi de voi, parca mai ieri ma suna rzr sa confirm grataru.. prima mea intalnire, adevaru e ca aici am cunoscut oameni de nota 10, si nu stiu ce va fi in viitor,pentru ca vreau sa plec la bucuresti,insa sper sa raman in continuare cu voi! Eu unul sunt mandru ca va cunosc, mandru ca fac parte din cs.u-s.ro ! Si de aceea tin sa va multumesc!


Uitandu-ma la poze, mi-am dat seama ca suntem mai mult decat o comunitate o familie, ne ajutam unu pe altu, eu unul am trait si bune si rele,cu voi :mrgreen:


Cat despre lorri, e fata buna :oops: ,bogdanel e la fel , de cand il stiu morocanos, dar baiat bun, dark o enciclopedie de lucruri bune :lol: si tot asa!


Si da ,eu unul m-am maturizat!
Reply
#7
poate la vara ... sa va salut face-to-face, care va mai fi prin iasi sau botosani.... teoretic as fi vrut sa trec pe la zuzu(daca veneam cu masina), dar cum vin cu avionul... il sar pe zuzu si anul asta..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#8
la vara imi cumpar manusi de box, zuzu nu vii prin iasi? Iau doua perechi si boxam niste admini :lol: :lol: :lol:
Reply
#9
bogdanel pr.ostane ca bine zici Smile)))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nu stiu daca mai exista asa o comunitate in care majoritatea jucatorilor de pe server sa se cunoasca intre ei...e ceva deosebit

de asemenea mi-as dori si peste 5-10 ani sa fim tot aceeasi oameni glumeti , sociabili si sa ne intalnim la o bere sau la un fotbal...cine stie poate si cu sotiile si copiii dupa noi :mrgreen:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#10
danutzZ Wrote:bogdanel pr.ostane ca bine zici Smile)))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nu stiu daca mai exista asa o comunitate in care majoritatea jucatorilor de pe server sa se cunoasca intre ei...e ceva deosebit

de asemenea mi-as dori si peste 5-10 ani sa fim tot aceeasi oameni glumeti , sociabili si sa ne intalnim la o bere sau la un fotbal...cine stie poate si cu sotiile si copiii dupa noi :mrgreen:

Smile) sau unii tot singuriSmile)

Frumos filmulet si mare dreptate ai bogdane !
Reply
#11
Foarte frumos, felicitari pt filmulet ! Sa ne vedem cu bine si peste ani !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#12
sa dea Domnul Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)