Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evidenta Redirecte
#16
Anarchy Wrote:ar trebui. Din "statistica refreshului" pe care-l mai dadeam, nu vad vreo evolutie.

Iti dai seama ca din cate am vazut la evidenta....doar eu am tinut pana acuma redirecte....Nu am cum sa populez serverul de unu singur din doua motive:
1:Am pc Praf
2:Nu pot tine asa de multe redirecte

HfSmile
#17
vreau si eu sursa la pagina de redirecte sa o pun la mine.

Din cate vad nu are nici un update sau chiar nu tine nimeni redirecte. Daca pagina o sa fie ok am sa scot adminul celor care nu tin pt. ca nu ai nevoie de calc. mare si tare sa tii 5 redirecte.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#18
Da-mi add la ntb.funny si mai vorbim acolo mai multe detalii etc Smile .
#19
tinem deschise redirectele lui ghost sau ai lui ntbfunny?
#20
Eu vi le-as recomanda pe ale mele . Acuma cum doriti , la ale mele aveti si evidenta si tot ce va trebuie deci ...
#21
deci eu tin deschise 10 redirecte dar stiu daca functioneaza sincer sa fiu..
nu vad nimic de genul " ip XXX dropped " etc.

#22
Ce tot va , ambalati atata ca sa nu zic altfel cu redirectele astea... nu le tine nimeni. plus ca oricate redirecte ai tine, degeaba , playerii nu o sa-ti vina cel mai bine e sa joace toti!
#23
tin deschise 20 de redirecte si din cate m-am uitat.. au functionat !
unde putem vedea statisticile cu cei care tin si ei deschise redirectele alea?

#24
cam iti place sa vorbesti aiurea wakk sa nu spun altefel, de und estii u ca nu tine nimeni?
ai u evidenta?
mai pui si un pic de sare !
#25
in 30 de min nu am redirectionat pe nimeni , mama lor de redirecteBig Grin tre sa stau cu zilele :lol:
#26
w!zard Wrote:in 30 de min nu am redirectionat pe nimeni , mama lor de redirecteBig Grin tre sa stau cu zilele :lol:

Ganditi-va cate redirecte sunt deschise in momentul respectiv si cati playeri pot fi redirectionati . Depinde si de viteza de internet pe care o ai , conteaza sa nu ai modem , router sau alte chestii care impart conexiunile la internet . Deci de exemplu a existat dati cand in 30 min am redirectionat si 5-6 .
#27
Deci mai aveti nevoie de aceste redirecte ? Smile
#28
ntbfunny Wrote:Deci mai aveti nevoie de aceste redirecte ? Smile

cauti atentie ?.....ce intrebari pui
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)