Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eu sunt wak ,da tu?!
#1
Eu sunt wak aka Bogdan ,am 19 ani si sunt student, tu cine esti?!Astept pe fiecare sa se prezinte cum vrea, varsta/ocupatie/hobby'uri/ce va place si ce nu va place in comunitatea asta,cum ati ajuns, si ce mai vreti voi



ps: am facut acest topic pentru ca playerii noi sa vada cu cine stau de vorba.
Reply
#2
Eu sunt Andrei-Dey. Am 26 de ani sunt student de 4 5 ani :lol: . Lucrez ca, agent imobiliar pe cont propriu impreuna cu 3 asociati Big Grin Planuri mari pe viitor nu prea am dar visul meu este sa ajung cat mai departe sa nu depind de X C V Big Grin
Timpul liber il petrec alaturi de dragostea mea Big Grin iar cum se lasa noaptea cu colegul meu Gabriel :lol: pe un traseu bine definit .

Hobyuri: "Avioane", mersul cu bicicleta si marea mea ....tramvaiele Big Grin
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#3
Salut.Ma numesc Alex - Ted. Am 17 ani si sunt liceean.
Ce pot sa va spun despre mine,sunt o fire prietenoasa,glumeata si vorbareata cateodata.Vad ca sunt pe cale de a ma alatura unei comunitati cu oameni ceva mai in varsta decat mine :lol: . Asta este bine .
Activitatile mele de zi cu zi sunt .. in mare parte scoala .. dar imi pregatesc timp si pentru cs. Abea astept anii de facultate si distractia de acolo,mai am putin si termin liceul.

cam atat despre mine,pe moment sper sa ne cunoastem mai bine intre timp .
O seara buna sa aveti.
Reply
#4
Salut, multi de aici ne stim destul de bine ca prezentarile nu-si mai au rostul dar bun venit in comunitate sper sa te adaptezi repede si sa-ti faca placere in continuare. Poti sa afli mai multe si sa raspunzi si tu la rubrica <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/intrebare/cine-te-a-adus-pe-serverul-cs-u-s-ro-t8231.html">intrebare/cine-te-a-adus-pe-serverul-cs-u-s-ro-t8231.html</a><!-- l -->
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#5
Okay , multumesc de sfat .
Reply
#6
eu sunt wanted aka bogdan am 20 ani si sunt student Smile
MA BUCUR CA AI VAZUT !Smile)) SI ACUM IMI VINE DE RADSmile) PREA TARE ESTI
Reply
#7
Salut.Eu sunt ApexVenil,sunt nou in comunitate si in domeniul counter-strike.Incerc sa joc cat mai bine cu putinta.Am 17 ani,momentan la liceu.In timpul liber imi place sa stau cu iubita mea.Cand nu stau cu ea mai jok cs ca sa devin mai bun(chiar daca ea ma bate la cap sa nu mai joc).Un plan de viitor ar fi sa devin un bun inginer in domeniul IT.
Reply
#8
Alex, 23, patron de magazin :lol: . imi place cs-ul, masinile, berea, pescuitul, mersu pe bicla, oamenii cu bun simt si COMUNITATEA U-S. ca planuri de viitor, sa imi mearga bine,sa imi cumpar casa si sa imi cumpar un Golf V R32 Big Grin :lol:
Reply
#9
Salut.Eu sunt Daniel am 17 ani ,imi place sa stau pe afara cu prietenii,sa stau la filme noaptea sa joc cs pe U-S s.a.m.d
Sunt la liceu , ca plan de viitor as vrea sa termin liceul si sa merg la facultate ,pentru un viitor mai bun.
Cam atat despre mine,mai multe vedem pe parcursul timpului.

Salut.
recunosc ca esti pro st dar nu inseamna ca ma vei pros ti tu ..
Reply
#10
Salut... asa incep toti.... sunt Cristi 28 de ani ....lucrez ca politist local.... ca Hobiuri ...jocuri --->C.S. , Lineage si cateva jocuri pe facebook Big Grin.... Sport practicat si practicabil in continuare fotbal , muay thai cand si cant sporturi mici de contact fara vanatai ca se vede Smile)....
Reply
#11
RE. Eu sun LoL aka Catalin Ciuc (da exact ca berea), am 27 de ani si sunt fericit. In timpul liber ....fotbal, bicicleala, bere, bere, bere cu baietii....Planuri de viitor ..imi pregatesc nunta si apoi evadarea din tara . in rest ma cam stiu cu toti de pe aici, salutari si numa bine.
Reply
#12
playa - JaMMiN aka Iulian, 27 de ani, imi place maxim sa ma dau cu bicla, jocurile pe calculator precum cs, nfs...tocmai am terminat doctoratul si o tai din tara weekendul viitor. Planuri de viitor: bunastarea mea, iubitei mele si a familiilor noastre.
Reply
#13
xplayer .... prietenii imi spun x / ovi .... 29 ani .... hobby : compuri, pescuit , tripuri ...... satul de cs Big Grin ... planuri de viitor : nu`mi mai fac ca niciodata nu mi`au ieshit .... in voia Domnului
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#14
USB -> salut sunt Florin prietenii imi spun nenek sau gala. am 19 ani acus 20 Big Grin sunt student in anu 1. imi place sa joc fotbal .sa conduc, si sa joc jocuri pe pc(cs ,nfs wot) ... planuri de viitor... nu am ....idem xplayer Big Grin
Reply
#15
Nokia- sau George, am 28 de ani logodnica si motan Smile).Am terminat facultatea, master, etc .Planuri de viitor : sa fie bine sa nu fie rau Smile .
Ca hobbyuri cs ul Big Grin, plimbarile lungi cu masina,snooker.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)