Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erroare!help
#1
Salut!
Problema: deschid cs-imi apare error-close the program/find solutions online!
Nu stiu ce are, pana ieri mergea cs-ul. am incercat cu mai multe versiuni tot nu merge!
Help!
http://www.girlshare.ro/3221919.8
[mOm] Puterea e ca berea,cu cat e mai multa, cu atat mai tare te ameteste.
Reply
#2
inclusiv asta de la noi?..ai testat?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#3
Poi l-am avut pe pc si pe asta, si in aveam in local disk d, si l-am mutat pe f, si apoio cand am dat nu mai mergea, l-am dezarhivat iar ,tot nu vrea sa mearga, acum il downloadez iar, am m ai patit odata asta, si nu am stiut ce sa fac, mi-am pos iar windows si tot asa a mers catva timp....


Da am incercat cu cs-u de pe forum, aceeasi problemaSad va rog sugerati un windows 7 bun, sau un xp, sa imi pun si eu, am cont pe filelist puteti sa imi ziceti de acolo vreunu, sau de pe google...cred ca e de la windowsBig Grin
MS
[mOm] Puterea e ca berea,cu cat e mai multa, cu atat mai tare te ameteste.
Reply
#4
asa e, problema pare de la windows, nu m-am uitat in linkul care l-ai pus, dar de obicei cs-ul nu iti da eroare de genul search online.
Reply
#5
playa! este pe google un tutorial,care zice ca daca sterg un registru merge cs mai bine, si intradevar merge, oare nu poate sa fie de la acel registru sters, ca dupa ai anu mai merge cs? ca eu am sters registru si mergea cs bine, si am mutat cs-u de pe partitie, si cand am vrut sa intru iar nu mai mergea... nu poate fi din cauza acelui registru? ca vreau sa il sterg iar pt ca cs-ul merge rau acum ca am instalat windowsul
[mOm] Puterea e ca berea,cu cat e mai multa, cu atat mai tare te ameteste.
Reply
#6
pai tu nu-l muta ca si cand ai muta o poza sau o melodie...mai bine ii dadeai dezinstalare , apoi instalai din nou in partitia respectiva
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#7
exact ce zice si dan. Cum ai mutat csul?
Reply
#8
poi cs-ul nu e de ala cu instalare, e care se dezarhiveaza si dai play direct, si am mutat folderul cu totul, pana acum nu era problema daca faceam asta!!
[mOm] Puterea e ca berea,cu cat e mai multa, cu atat mai tare te ameteste.
Reply
#9
pai ia kit din ala de 270 de mega...e un singur fisier...nearhivat...nenimic...dai click pe el...install , alegi folderul unde vrei sa il instalezi...ii dai install apoi instalezi si patchul versiunea 23b tot in acelasi folder si voila.sa vad daca te pot ajuta cumva...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#10
am incercat si cu arhiva, si kit si instalari, nimic nu merge! am pus windows 7, si merge rau csSad of aveam si eu cateva ore ma gandeam poate iau steam, dar cu asa un laptop, nu pot sa joc si eu cs, in sfarsit , acum merge cs-ul, sa vad cat timp o sa mearga! am incercat mai multe windowsuri si pe 2 din ele dadea eroare, deci era de la windows cred...
[mOm] Puterea e ca berea,cu cat e mai multa, cu atat mai tare te ameteste.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)