Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enjoy
#1
S-a dat drumul sectiunii VIPs&Admins, deci in sfarsit aveti un spatiu in care parerea voastra conteaza. Eu zic mai intai ca tema de discutie sa fie legata de campionat.
#2
Am observat ca in ultima perioada.. e multa lume pe server si jucatorii au inceput sa se inregistreze pe forum .. de campionat nu se mai aude nimic... putem reformula si sa facem un topic "campionat u-s 2010" sau sunt slabe sansele?
#3
nimeni nu isi da interesul acum, poate in vacanta de vara se va incerca ceva dar pana atunci nu cred
#4
edy Wrote:nimeni nu isi da interesul acum, poate in vacanta de vara se va incerca ceva dar pana atunci nu cred

In vacanta de vara... numai de campionat nu va fi timp... lumea va fi plecata in vacanta si concediu... putina lume sta acasa vara..
#5
si acum la sfarsit de an scolar crezi ca e solutia ?
#6
Totusi ar trebui incercat Smile nu avem nimic de pierdut Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
Eu doar mi-am dat cu parerea ! Daca nu acum , rog adminii sa anunte pe server sa se faca clanuri si poate in toamna vom incepe campionatul.
#8
eu unu vreau campionat , doresc macar de distractie sa fie , nu va sinchisiti si veniti cu preteni inregistrati-va clanurile , cativa s-au anuntat deja , ce ziceti ? :mrgreen:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#9
Rog Adminii de pe u-s sa mai anunte pe server ! Altfel nu se fac clanuri!
#10
ce mai asteptati ?: :lol: :lol:
#11
fiti seriosi ma! nu aveti cu cine sa faceti campionat.
#12
Zuzu Wrote:fiti seriosi ma! nu aveti cu cine sa faceti campionat.

De 2 ani nu s-a mai tinut un campionat... si daca nu incercam .. nu se va mai tine pe u-s nimic.
#13
Zuzu Wrote:fiti seriosi ma! nu aveti cu cine sa faceti campionat.


aprob.nu a fost acum 1 an si ceva cand era multa lume buna pe U-s...si erau vreo 3-4 clanuri bunicele...dapai acum...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
danutzZ Wrote:
Zuzu Wrote:fiti seriosi ma! nu aveti cu cine sa faceti campionat.


aprob.nu a fost acum 1 an si ceva cand era multa lume buna pe U-s...si erau vreo 3-4 clanuri bunicele...dapai acum...


nu-i chestia ca nu se aduna ,sa zicem ca se aduna clanurile si incepe campionatul , dar dupa prima runda , care cum pierde , deja incepe sa acuze , sa se retraga , sa acuze de coduri si tot felu de drame deastea de parca pe bani ar juca... ca sa nu mai zic ca nu se prezinta la meci la ora stabilita , si cer rejucarea meciurilor ca jucatorul x avea lag in momentul y si tot felu de cacaturi deastea. Reguli nici nu are rost sa faceti ...
#15
cam tot din motivele astea ma gandeam ca mai bine s-ar face ceva mai serios...
cu ceva banuti, ca sa aiba lumea de ce sa isi bata capul, in principiu sa fie ceva in joc
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)