Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ElemenT , GoZie , Souledge
#1
Am si eu o intrebare mai avem voie pe server ?
Eu , GoZie , Souledge ?
Mai avem voie pe server sau nu ?
#2
:?: De ce nu ai avea voie?
http://djovidiu.ro

hai noroc !
#3
Parerea mea este ca sa iti cautzi alt server ca aici din cate observi si tu nu esti bine primit ... eu nu am nimic cu nimeni .... apucate de Steam si termina si tu Jocu .... altceva nu stiu ce sa iti zic sau sfat pe care sa ti-l dau ....
#4
ElemenT Wrote:Am si eu o intrebare mai avem voie pe server ?
Eu , GoZie , Souledge ?
Mai avem voie pe server sau nu ?

te corectez eu

zuluda, marutzu si +1 player din clanul sG nu mai avetzi ce cauta pe server
sunt ink 99,9(9)% servere disponibile pt codatzi

bafta
#5
auzi element si gozie :lol: mai bn zis zuluda si marutzu ca e mai bn :wink:
#6
copii fara viitor.
#7
DMX vb in p^l^M de tine lasa lumea in pace, vezi cine este "copil fara viitor" cand jucam io cs tu aveai abonament la lapte si apropo nus` marutzu s-au cn ziceti voi ca sunt da ce sa ceri la un servar ratat ca asta vez-ti de treaba ta nu te mai baga in seama s-au vrei sa-ti maresti numarul post pe forum .
#8
si daca e un server de ratati pentru ce mai joci pe el ?..gaseste unu pe masura ta..
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#9
"element" si "gozie" daca ati fi catusi de putin cu capul pe umeri nu ati mai cauta anturajWinkdaca vedeti ca nu sunteti bine veniti pe server la ce mai faceti atata balci? mergeti pe alte servere ! :!:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#10
ba e vai de capu vostru ... voi editati poze acolo le faceti negre si credeti k nu ne dam seama ?Smile) jucati periodic cu wall faceti scor si dp aia il inchideti. pe cine crdeti k prostiti vai de capul vostru de codati jalnici mai bine dati delete la cs.
#11
bai omule souledge mia zis pe messenger ca esti zuluda domnule element , si gozie (marutzu ) mia dat aceleasi poze cand avea nickul marutuzu asa ca te rog frumos sa incetezi cu muraturile astea
#12
Bine sa fie cum ziceti voi si apropo dmx nu stiu cum sa iti spun dar esti pe dinafara cu cs-u asa ca nu mai judeca pe altii si apropo tutunel esti un copil nu am ce discuta cu tine ...... deci nu vad oameni in toata firea sa comenteze la post si intra copii care si acuma fac in pat ...... lasatima va rog eu frumos ca sunt satul de copii admini ...... Si apropo eu am postat acest topic ca sa stiu daca mai avem voie pe server nu ca sa aflu parerea voastra despre noi ..... deci imi raspunde cineva si nu vreau sa spun iarasi voi "copii" .... sa aud si eu de la dj , mihai , catalin , playa si care mai sunt administratori ca nu mai avem voie pe server si gata nu va mai deranjem ..... si inca o data "copii" nu va mai dati cu parerea nu pentru asta am postat topicu ....
Si imi cer scuze pentru purtarea lui GoZie ......
#13
EvolvE^ Wrote:
ElemenT Wrote:Am si eu o intrebare mai avem voie pe server ?
Eu , GoZie , Souledge ?
Mai avem voie pe server sau nu ?

te corectez eu

zuluda, marutzu si +1 player din clanul sG nu mai avetzi ce cauta pe server
sunt ink 99,9(9)% servere disponibile pt codatzi

bafta


pai sa ma prezint sunt Evo admin full, moderator-administrator pe forum

raspunsu il ai putin mai sus

bafta
#14
Ok....
#15
faci cam multe enumeratii .. copii , copiii iarasi copiiii toti suntem copii toti avem mama si tata sau am avut sau mai bine zis toti suntem copii lui Dumnezeu deci te rog .


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)