Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Draga Domnule Masacre ,
#1
Ai reusit sa mă faci sa-mi redescopar parola de pe forum si sa intru sa iti fac tie o reclamatie. Big Grin
De fiecare data cand intru pe server imi faci o deosebita neplacere sa imi strici cheful de a juca counter strike 1.6 Smile
Multumita tie ,probabil 2349083098 de jucatori deja s-au lasat de counter strike 1.6 . Le faci viata mai buna.
Ok, hai sa trecem la subiect!
Esti antipatic, ti'am zis asta, abuzezi de admin, te crezi şăf pe server şi de fiecare data cand am si eu chef de cs intri tu si strici tot... dai gag pentru cuvinte precum -pl- sau -cacat- sau oricare de genu. Eu personal am zis ceva de genu _ ai mei din echipa se caca pe ei- ...n-a protesat nimeni din echipa mea si mi+ai dat tu gag. Pentru ce? Ca am zis "cacat" ?
E injuratura? In fine...Asta nu e tot, pui harti de 2 vs 2 cand suntem 20 pe server...? !!!! Si nu esti singurul, am mai vazut ca tine. Ca admin, vrei sa ai jucatori pe server? sau sa'i faci sa iasa?
Te folosesti de comenzi cand nu trebuie si cand vrei tu. Nu asa se face treaba nene!Vreti jucatori pe server non stop?Vreti jucatori seriosi? Faceti'va treaba,altfel o sa aveti de'a face numai cu mucosi si codati care isi bat joc de server.
Si nu-mi pare rau ce ti-am zis pe u@ . Poti sa-mi mai dai inca 10 ban-uri.
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#2
hoohohoho, lasa un ip sa-ti scot banu.
#3
In primul rand daca tot intri pe un sever public pastreaza un limbaj adecvat pentru ca nu esti pe tarla sa vorbesti cum ai chef. Daca nici in joc nu suntem civilitati atunci unde?!
In al doilea rand te rog sa aduci dovezi cum ca las eu o harta 2 vs 2 cand sunt 20 oameni !!
Si in al treilea rand se ia ban daca continui cu prostii pe admin chat dupa ce ai luat gag.
Vezi-ti de treaba si nimeni nu are nimic cu tine. Si lasa aerele astea de vedeta ca pentru 5 minute ban nu a murit nimeni.

Atat am avut de zis.
#4
wakkkK Wrote:hoohohoho, lasa un ip sa-ti scot banu.

A expirat de mult banul individului !
#5
iiiii, ce ma plictisesti tu! Stau sa ma cert cu tine pe forum.
Habar n'ai despre ce vorbesti!
In primul rand daca zici CACAT!!!! nu inseamna ca vorbesti pe tarla. Daca eu iti zic tie acum "felul in care adminezi e de cacat" , o zic cu buna stiinta si sunt cat se poate de LUCIDA! dada, INDIVIDA stie despre ce vorbeste.
Si aere ?pe bune? Pot sa ma duc sa joc pe alt server foarte bine dar stau aici pentru ca , eu chiar cunosc cativa oameni personal de pe server si joc ceva de cativa anisori p'aici. Din respect pentru gh0st care m-a ajutat. Ce stii tu?
Nu ti'am facut reclamatie ca mi'ai dat ban. Am facut asta ca "felul in care adminezi e de cacat"! Atat Big Grin Faci lumea sa iasa de pe server.
Ia gata. Vezi de treaba,mai ai de papat mamaliga.
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#6
Nu o sa ma cert cu fiecare ofticat in parte. Eu am zis ce am avut de zis.
Comportate ca atare si nimeni nu are nimic cu tine.
#7
Lasa arogantele rox. Discuta ca de la egal la egal!
#8
Lasa'ma Jammin! :roll: Cine merita respect ,are tot respectul meu, stii asta. Dar domnu Masacre?Am vorbit frumos cu el odata,am vazut cum a raspuns si am decis ca nu merita. Daca ai juca cu el pe server ,din pozitia ta si cum te stiu eu ca ai reactiona cred ca i'ai da ban.
Numa' bine! :mrgreen:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#9
Toate cacaturile astea, se fac din cauza ca li se permit prea multe chestii unora dintre admini,exact ceea ce am zis la intalnire. Si pe mine rox ma seaca cu mapele, alea, alea ,incerc sa fiu elegant si diplomat,asa cu stilul meu arogant si dobitoc cum sunt,si cu purtarea mea misogina fata de fete.Jammin stii prea bine cand esti tu pe server,unu nu misca si are glas.Printre randurile scrise de rox o aprob, in altele nu, oricum masacre ar trebui sa iti schimbi atitudinea la orice miscare sa f.uti omu,gandeste-te playerii ne tin serveru,nu tu,ar trebui sa fii mai elegant, invata sa ignori :mrgreen: .


In rest pace si iubire.
#10
gag se da si pentru jigniri , nu doar pentru injuraturi ! Stii bine asta rox , ca doar ai fost admin aici , si la fel de bine stii ca in momentul cand ai gag , atunci pur si simplu poti sa taci 5 minute , nu sa continui cu jigniri pe chatul adminilor . Eu cred ca se poate juca cs si fara sa ai in vocabular cuvine ca pl , cacat etc.
#11
Aici e motivul pentru care a primit si ban

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.2shared.com/photo/sOvjTv_A/gjhjghj.html">http://www.2shared.com/photo/sOvjTv_A/gjhjghj.html</a><!-- m -->

Sa imi zica cineva unde e acea conversatie frumoasa de care zice rox Smile

Cred ca sa spus totul cu asta
Zic ca ar fi mai bine sa inchideti topicul, se aduna discutii fara rost.
#12
N'am zis ca ti'am vorbit frumos acum . :lol: ca deja te stiam... am incercat sa vorbesc frumos cu tine inainte. Poate nu ma stii, dar nu intru eu pe forum pentru ca mi s'a nazarit mie, sa-ti fac tie reclamatie. Care ma cunosc,cu sau fara dovezi , stiu ca nu debitez.
Zuzu,poate tu esti mai calm si rezolvi lucrurile pe silent mode. Taci si faci ! Stiu cum iti faci treaba. Nu joc de azi pe server.
Dar oamenii de rand ca mine se enerveaza la un moment dat cand vad incompetenta si altele. Nu zic astea pentru mine! Zic pentru server...mi'e drag serverul asta de 2,3 ani ani incoace. Am jucat si pe altele dar tot aici ma intorc.
Asta e serverul meu natal...asa cum e el,cu bune si rele. Aici am invatat multe. Si cand vad ca vin niste ...oameni de conduc/admineaza serverul ca "Masacre" , e normal sa ma enervez.
Nu ma stresa cu dovezile tale Masacre. Am zis ce am avut de zis.
Sper sa va vad pe server la joc Smile
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#13
topic closed.
#14
O sa schimbam politica pe server, eu am avut grija ca adminii recomandati de mine sa mii tin din scurt! O sa fac o propunere in "consiliul administratorilor" :mrgreen: si vedem!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)